Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ada - ocena Z wielką przyjemnością podzielę się opinią o dr. Neuman-Łaniec.Od wielu lat...
~Ada
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 8 marca 2024

Ewelina - ocena Miałam wczoraj konsultację video późnym wieczorem (w sobotę), potrzebując...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 lutego 2024

Artem - ocena Miałem telekonsultacje kilka dni temu w sprawe syna. Z poblemom powiedziała...
~Artem
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 23 listopada 2023

Mama Igi - opinia Jako mama z całego serca polecam! To już kolejna konsultacja. Temat trudny,...
~Mama Igi
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 maja 2022

świetna specjalistka i lekarz z powołonia! wątek zamknięty Wizyta noworodka (4 tz) trwała godzinę. Dziecko zostało obejrzane z każdej...
~Winnie-the-Pooh
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 września 2017

Wspaniały lekarz :) wątek zamknięty Z wielką radością wystawiam opinię pozytywną Pani doktor . Moja córeczka w...
~Maciej i Ewa Piekarz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

WSPANIAŁY LEKARZ wątek zamknięty Po wielu doświadczeniach z wizytami u pediatrów w końcu spotkałam lekarza...
~Mama
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lutego 2017

Wspaniały lekarz oraz człowiek!!!! wątek zamknięty Pani Doktor to przede wszystkim wspaniały lekarz ale co równie ważne to...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 października 2016

PEDIATRA Z POWOŁANIA wątek zamknięty Pani Doktor jest niezwykle ciepłą i życzliwą osobą. Korzystaliśmy z jej...
~Natalia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 stycznia 2015

Świetny pediatra wątek zamknięty Takiego lekarza jeszcze w życiu nie spotkałam, o tak cudownym podejściu do...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 grudnia 2014

Opinia wątek zamknięty Pani doktor dokładna , ciepła ze świetnym podejściem do dzieci, niesamowita...
~mama maleństwa
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Dobry człowiek, świetny lekarz wątek zamknięty Pani Neuman - Łaniec jest świetnym lekarzem. Jej wiedza, podejście do dziecka...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Lekarz godny polecenia wątek zamknięty Leczymy nasze dzieci u Pani Doktor już od 4,5 lat (tyle lat ma nasz syn). Bez...
~Kamila
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

Pediatra godny polecenia!!!! wątek zamknięty Mamy pelne zaufanie do Pani Doktor,ktora jest pediatra naszej corki od kilku...
~Ania
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Najlepszy pediatra wątek zamknięty Pani Doktor jest nie tylko wspaniałym lekarzem, ale również przemiłą i...
~Sylwia i Paweł ,rodzice Michała
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2013

Świetny lekarz z rewelacyjnym podejściem! wątek zamknięty Ilekroć nasza Córka jest chora, a jej stan zdrowia uniemożliwia pójście do...
~migro
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 czerwca 2013

Polecam :) wątek zamknięty Z Panią Doktor można się szybko i bez problemu skontaktować, jest otwarta i...
~Anna B.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 czerwca 2013

Mama Jasia i Kubusia - opinia wątek zamknięty Drodzy Rodzice! Jestem mamą dwóch chłopaków ( 1,5 roku i 3 miesiące). Panią...
~Mama Jasia i Kubusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 maja 2013

Polecam wszystkim rodzicom wątek zamknięty Na Panią Magdalenę trafiliśmy pierwszy raz gdy nasz synek miał dwa tygodnie....
~Mama Antka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 maja 2013

NAJLEPSZY PEDIATRA!!! wątek zamknięty Witam:) Jeżeli szukacie najlepszego pediatry to z całego serca polecam Panią...
~Karolina K
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
53

postów

45

wątków

do góry