Widok

Dr Magdalena Grzybowska

Witam forumki.Czy któraś z Was może mi napisać coś o pani dr Magdalenie Grzybowskiej.Wiem,że pracuje w szpitalu Wojewódzkim i przyjmuje w gabinetach na Kowalskiej,ale jaka jest w kontakcie z pacjentką?
imageimage
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 27
Ostatnio wyladowałam u niej na Izbie przyjęc w szpitalu Wojewódzkim w 32 tygodniu ciązy. Lekarka nieprzyjemna siedziała tam jak za kare,zagladajac w moja karte ciazy zamiast ja odłozycz to rzucała. Badała mnie na fotelu i robiła usg musiałam ja ciagnac za jezyk czy z moim dzieckiem jest wszystko wporzadku odpowiadała burkliwie. Osobiscie nie poszłabym do niej za nic kolejny raz. Polecam Dr.Roberta Klimaszewskiego to jest lekarz z prawdziwego zdarzenia u niego czuje sie bardzo komfortowo. Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dziękuję za odpowiedź.Właśnie ja też wylądowałam u niej na IP w Wojewódzkim.Wydała mi się trochę oschła,ale myślałam że to tylko takie moje wrażenie,bo bardzo się denerwowałam,ponieważ krwawiłam.Miałam iść do niej po tygodniu do kontroli na Kowalską,ale poszłam do mojej pani doktor i z tego co piszesz to dobrze,że się do niej nie wybrałam.Niestety po raz kolejny poroniłam,ale nie tracę nadziei na rodzeństwo dla naszego jedynaka.
imageimage
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja także nie polecam.
Staramy się o dziecko i zamiast zlecić mi podstawowe badania, zaczęła z grubej rury stymulować mi jajniki i wysyłac na monitoring.
Poszłam do innego poleconego lekarza i okazało się, że mam lipidogram do chrzanu, i nasze starania trzeba zacząć od drugiej strony..
Niekompetencja? To chyba dobre słowo.
image

popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to ta sama Pani doktor, która przyjmuje w Akademii?
Jeśli tak, to jestem zdziwiona, bo moje odczucia są zupełnie inne (może też dl;atego, że nie jestem w ciąży).
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 24
Dr.Magdalena Grzybowska to o
lekarz którego odradzam pod każdym względem. Trafiłam do niej w szpitalu Wojewódzkim z córką , która będąc w ciąży dostała skórczy co 7 min o sile 100 czyli silne do tego bez rozwarcia, owa doktor zbadała ja zrobiła usg stwierdziła że tak może być do 3 tyg i kazała iść do domu .Ponieważ córkę prowadził dr.Klimaszewski odrazu się do niego z ledwo idącą córka zgłosiłam i przedstawiła sytuacje .Po długim oczekiwaniu w gabinecie i długiej interwencji dr. Klimaszewskiego z jeszcze gorszym dr. Zygmuntowiczem wróciłam do szpitala gdzie opryskiwacze baby na izbie przyjęć z wręcz z pretensjami przyjęły moja córkę. Ponieważ dr.Zygmuntowicz nie jest zwolennikiem cesarskiego cięcia córka dostała na wstrzymanie skórczy liczy ze może rozważnie się pokaże niestety w nocy dostałam telefon ze tętno dziecka spada i musi być cesarka. Gdybym posłuchała dr.Grzybowskiej wróciła z córką do domu dzień dwa później mialabym tragedię w domu .Ta pani to nie lekarz ten kto dał jej dyplom zrobił gigantyczny błąd, jej postępowanie zabija lub zabije nie jedno istnienie .Niepolecam OSTRZEGAM!!!!.POLECIĆ MOGĘ DR.KLIMASZEWSKIEGO POD KAŻDYM WZGLĘDEM ZŁOTY CZŁOWIEK WSPANIAŁY LEKARZ.
magdusia72
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam miałam niestety nieprzyjemność spotkania tej "lekarki"na swojej drodze w szpitalu Wojewódzkim potraktowała mnie gorzej niż źle a dodatkowo zero współczucia dla kogoś kogo boli mam nadzieje że już nigdy się nie spotkamy nie pozdrawiam
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

Hemoron-stosował ktoś tą metodę na hemoroidy??? (122 odpowiedzi)

Hemoron-stosował ktoś tą metodę na hemoroidy??? Mam II stopień tego paskudztwa i zastanawiam się...

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

do góry