Widok

Dramat

Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii bo ja mam całkowicie odmienne zdanie na ten temat. wprawdzie byłam tak tylko 3 razy ale wystarczyło żeby wyrobić sobie opinię o tym miejscu KOSZMARNA Obsługa która jest nieuprzejma pracuje jakby była tak za karę,pan ochroniarz odpowiada takim tonem że już się odechciewa wchodzić do środka. A wracając do obsługi to widzę Że ewidentnie ma problem Żeby płacić monetami bo wręcz wysmiewaja to dodam że to nie były grosze. Zapewne by chcieli żeby rzucać im banknotami napiwków tylko nie wiem za co bo na pewno nie za miła obsługę i klimat jaki sami tworzą. Nie polecam tego miejsca i na pewno więcej tam nie pójdę l. Szkoda tylko że w Gdańsku jest tak mało fajnych miejsc do zabawy.
Moja ocena
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu:

Witam serdecznie Panią, Pani Paulino,
cyt. „Nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii' – odpowiedź jak najbardziej oczywista – znaczna większość Gości odwiedzających Miasto Aniołów jest zadowolona z usług, które świadczymy i klimatu, który panuje w naszym Klubie. Jesteśmy bardzo wdzięczni, osobom, które odwiedziły Miasto Aniołów i wyrażają na nasz temat swoje opinie, tak te pozytywne (w ogromnej większości), jak tez te negatywne, które pozwalają nam usprawnić pracę naszego personelu i wprowadzić ewentualne korekty. Jedyną rzeczą jaką oczekujemy od naszych Gości to merytoryka ocen. Cyt. „KOSZMARNA Obsługa która jest nieuprzejma pracuje jakby była tak za karę” - co to znaczy? Bak argumentów, frustracja, przenoszenie negatywnych emocji, na ludzi, którzy chcą zrobić wszystko, żeby nasi Goście byli jak najbardziej ukontentowani po wizycie w MA. Prosiłbym o podanie konkretnych sytuacji jakie spowodowały taka, a nie inną opinię. Pni Paulino, pisze Pani o tonie według Pni nie odpowiednim Pana ochroniarza i znów nie wiem o co chodzi, czy był niegrzeczny, nieuprzejmy, niekulturalny, używając nieodpowiedniego słownictwa, jeśli tak to prosiłbym o konkrety. W lokalu jest dość głośno, Panowie ochroniarze maja niska barwę głosu więc ich z pewnością miła i kulturalna odpowiedź na zadane pytania może być odebrana nie tak jak powinna ale oczywiście przyjrzymy się dokładnie ich pracy. Co do płatności monetami, ma Pani racje i już nasi barmani zostali pouczeni, żeby nawet nie starali się żartować na temat płatności przez Gości bilonem, bo mogą ich urazić, a tego byśmy na pewno nie chcieli. Uczucia nasze do nas samych są tematem bardzo wrażliwym i jak widać bardzo łatwo je zranić. Mam nadzieję, że po moich wyjaśnieniach zmieni Pani zdanie i po raz czwarty odwiedzi Miasto Aniołów, a ja będę mógł Pani podziękować za pozytywny komentarz. Na koniec takie drobne pytanko. Miała Pani pretensje co do naszej obsługi ale co zawinił nasz wystrój i ceny, że również dostały po jednym punkcie? Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry