Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kiepska selekcja klientów wątek zamknięty kiedyś było to bardziej prestiżowe miejsce, niestety wpuszczają jakieś...
~Aga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 maja 2018

Najlepsza dance music jaka trafilam od lat! wątek zamknięty rzyjechalam do Polski na krotkie wakacje i chcialam sie dobrze zabawic. Po...
~mom
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 marca 2016

SUPER KLUB! wątek zamknięty Miła atmosfera, super obsługa, fajny wystrój. Polecam!
~Nati
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2015

Super! wątek zamknięty Pare tygodni temu mieliśmy kawalerski w Dream Club, obsługa bardzo dobra,...
~Alex
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

Dla mnie najlepszy! wątek zamknięty Mega muzyka, mega klimat :) Najlepszy klub w Sp :)
~Klaudia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

Dream Club wątek zamknięty Klub jak najbardziej w pełni profesjonalny
~Cezary
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

Ana - opinia wątek zamknięty Klub pod względem obsługi jest rewelacyjny.. profesjonalna obsługa i świetne...
~Ana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 czerwca 2015

:) wątek zamknięty Przyjemny klimat i muzyka. Polecam!
~pppola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Warto ;) wątek zamknięty Świetne imprezy, pozytywna obsługa :) Polecam
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Super wątek zamknięty Znakomita impreza, świetna muza, no i obsługa pełna profeska! Polecam ja...
~kris
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

kawalerskie wątek zamknięty to był wieczór o którym marzyłem, dziękuje całej obsłudze !
~panmlody
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Bardzo na plus wątek zamknięty Klub, w którym można naprawdę dobrze się zabawić. Biorąc pod uwagę wnętrze, i...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

mozna sie wyszalec wątek zamknięty Ogolnie klimat klubu z*******y.. Ceny troche sopockie no ale nie ma co...
~wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

najlepszy wątek zamknięty Mam okazję nie raz bywać w Dream Clubie i zawsze świetne się bawię :)). Miła...
~Łucja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Najlepsze club w Sopocie! wątek zamknięty Mega pozytywne miejsce! Jeśli ktos pragnie pobawic się przy światowej muzyce...
~Kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Wystrój i muzyka ,godne polecenia!! wątek zamknięty Wystrój i muzyka ,godne polecenia!!
~Kochana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Najlepszy klub w Sopocie! wątek zamknięty Jak najbardziej polecam ten klub! Świetna atmosfera, piękny wystrój, muzyka...
~Pawel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

THE BEST wątek zamknięty BYLEM TAM PIERWSZY RAZ W ZESZLYM TYGODNIU I POLECAM JUZ TERAZ KAZDEMU ,...
~ENGEL
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Polecam wątek zamknięty Fajny klimat, ładne kelnerki. Polecam!
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

polecam wątek zamknięty klub bardzo fajny,wystój super, mała sala co jest myślę największym...
~basia 1992
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
384

postów

283

wątków

do góry