Widok

Droga jak ser szwajcarski

Ludzie dzwoncie do gminy do tych ćwoków bo nic nie zrobią z tymi dziurami. Jeden telefon na nich nie podziała a droga jak ser dziurawa i falista.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trzeba zacząć chodzic z buta a nie płaczesz . sobie wyrównaj
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
przynajmniej wolniej jeżdżą, dzieci zaczęły do/ze szkoły chodzić to bezpieczniej dla nich.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
No właśnie a nie jak porąby jakieś ;) dla mnie mogą być jeszcze większe te dziury :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
dwie strony medalu. plus jeżdżą co niektóre barany wolniej, minus szkoda trochę kasy na naprawy, ale lepiej wolniej, bo bezpieczniej
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale za to jakie super laski po tej drodze biegają, ach
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dziękuje dziękuje;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
o, to Pani w czarnym stroju biega? Ukłonię się nisko następnym razem. Nie ma za co dziękować. To wielka ulga podczas jazdy po tych kocich łbach. Oglądając takie piękne widoki, to i po bagnach mogę jeździć nawet na rolkach :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
dobra d*pencja zawsze sie przyda!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
wysyłajcie e-maile na adres gminy sekretariat@szemud.pl.
Odcinek od granicy z Gdynia do I skrzyżowania jest makabryczny. Może byśmy współfinansowali ułożenie płyt, ale brak jest jakiejkolwiek inicjatywy w tym względzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
to ją załóż (inicjatywę) i przestań w końcu na wszystko narzekać!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
jaga - zjedz snickersa ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
lepiej popatrz, jakie piękne mieszkanki Bojana uprawiają sport na tych drogach :) Szczególnie ta Pani w czarnym! Jak będą piękne drogi, to zbyt szybko będziemy jeździć, a te piękności uciekną nam w las :O
weźcie trochę nerwosolu he, he
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może to reakcja na nasze sygnały, ale od wczoraj do Gdyni jeździ się drogą wyrównaną. Oby tak było stale.
Na chamów jeżdżących szybko, jedna rada. Zapisujcie nr samochodów i marki,i i na forum. Może im dzieci coś w te puste pały wcisną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
ale co da podanie na forum nr. rejestracyjnych, marki pojazdu, przecież oni tego nie ukrywają. Trzeba blokować, utrudniać szybką niebezpieczną jazdę a gminę zobligować do postawienia znaków
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Racja, biega taka fajna d*pencja :) Zastanawiam się czy jej nie za zimno pewnie gorąca babka!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak fajna to dołącz, chyba że jesteś miękka faja
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ej "czy bieganie jest zdrowe"!
Żeby do niej dołączyć to podejrzewam, że trzeba mieć niezłą kondychę. Tylko raczej ona się wystraszyła szumu na forum i zniknęła z naszych dróg. Może ktoś widział ją w innych miejscach? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie;) A może jednak zmarzła :) "Ach"- jednak nie umilimy sobie jazdy po tych kocich łbach :(
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Droga znowu wygląda, jak ser szwajcarski. Z tymi płytami, to może dobry pomysł? Jeśli zaś chodzi o tę Panią w czarnym stroju, to widziałem wczoraj na odcinku wyłożonym płytami. SUPER! Co za kondycja i figura :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
a sądziłam, że przez mój strój nikt mnie nie zauważy :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
następnym razem będę buziaki słać :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
aaa i dodam, że co najmniej dwie Panie biegają ubrane na czarno - ja i Pani, którą mijam dosyć często.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
A możne to Pani biega w czarnej czapeczce z daszkiem, z którego wystaje blond kucyk (mowa o włosach)? W takim razie bardzo ładnie umila mi Pani jazdę po tych dziurach.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
To co? Dziś ok. 16.30? Bojano-Wiczlino-Bojano?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
No ja też chętnie dołączę do tej Pani jeśli sił mi starczy ;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdzie start? :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Qrde właśnie skończyłem ;-) , ale piątek o 16.30 kolejne bieganiko
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
za wcześnie!! :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potem to już się ciemno robi, a ja się boję ;-)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja wybieram właśnie taka porę :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ha ha ha, no fakt szybciej się biega, a jak sobie człowiek w głowie "coś ubzdura" to i życiówkę można wykręcić :D
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja tam jestem facetem i wolę przystojnych panów
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hmmm też biegam, też na czarno, też w czarnej czapeczce z daszkiem z tymże z czarnym kucykiem :) wiec drodzy panowie może trochę jaśniej opisujcie które to d*pencje macie na uwadze :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
wszystkie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
No proszę jaki wątek dla biegaczy się zrobił :D

Drogie Panie, myślę, że to nie o Was chodzi, bo z tego co panowie opisują mogę wywnioskować, że to taka dziewczyna, którą mijam czasem jadąc z pracy. Jadę od Wiczlina do Bojana tymi płytami tak między 17-17.30.Przyjrzałem się ostatnio dokładnie: tak to blond kucyk, czarny ubiór z drobnymi różowymi wstawkami i zawsze słuchawki w uszach, pomarańczowe mp na ramieniu, białe buty biegowe, jakieś ochraniacze na kolanach, kostkach, około 160-165 cm wzrostu, czarna czapeczka zaciągnięta dość mocno na oczy. Szybko biegnie i nie daje się zaczepić :( Próbowałem bez skutku
Swoją droga super, że tyle fajnych Pań tez biega-może jakieś wspólne bieganie w Bojanie???
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie. Też czasami przy bieganiu się wymijamy, ale nie ma czasu na gadanie. Lewa w górę i do przodu. Trzeba zapierniczać ;-)
Podsumowując zrobiły się minimum trzy panie - biegaczki. Fajnie. Nie będzie tak szaro i smutno na biegowej ścieżce. :D
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dla tych którzy tak bardzo chcą się sprawdzić ile są warci nie tylko w mowie, piśmie ale w czynie info - są zapisy na Bieg Niepodległości w Gdyni wpisowe 20 PLN do 28 10 2013 dystans 10 km-to naprawdę mało. Radzę się pośpieszyć bo liczba miejsc ograniczona 6.5 tyś .Obecnie dochodzi do 5 tys. dokładne info na maratonypolskie.pl
zakładka kalendarz biegów wpisać 11 listopada. I tyle
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak też widziałem, to taki predator
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
hehehehe.
[uob może masz trochę racji. Jest niezmordowana jak Predator :D Napiera do przodu i nie ogląda się na nasze zaczepki.
Smacznie wygląda taki Predatorek hahaha!

Zapoznałem się z lista startowa tego biegu, o którym pisał Józiek - są tylko dwie Panie z Bojana :) Kolesi natomiast jest trochę jakieś 12 osób z Bojana.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miała być rozmowa i podjęcie kroków co do dziur na drocgach w bojanie w a nie gadka o d*pencjach i seksistowskiej wymianie opinii o d*pie miss
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
jak w każdym wątku
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta dziewczyna pewnie chce uprawiać w spokoju sport, a Wy musicie robić jej pod górkę i pisać zaraz na forum. Zachowajcie swoje opinie dla siebie i nie smarujcie głupot na forum. To taka moja dygresja w tym temacie.
Jak chcecie oglądać wysportowane i aktywne osoby (też kobiety) przyjdźcie na bieg niepodległości w Gdyni i tyle.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
czy bieganie jest zdrowe? żółw nie biega żyje dwieście lat, antylopa całe swoje około pięcioletnie życie. Ja tam wolę pilocik, piwko, pozycja horyzontalna i komputerek
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
Już niedługo okaże sie czy piwko czy bieganie wygra. Jak się nie ma podstawowej wiedzy o życiu antylopy to lepiej nie przytaczać informacji bo można sie ośmieszyć. A przy okazji piwko nieźle nabija cholesterol sprawdź zanim umrzesz na zawał.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
wszyscy tak zwani biegacze dobiegają szybciej do Św.Piotra
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
jesteś zwycienscom, jesteś zwycięscom, nawet jeśli upadniesz, nawet jeśli nie przeżyjesz pamiętaj jesteś zwycienscom
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Osiągnęliście Panowie cel odwrotny do zamierzonego:
dziewczyna biega gdy jest ciemno i z "obstawą" męską HA!

Co do wpisów o szkodliwości biegania i o uzyskiwania najlepszych wyników za wszelką cenę, to brak mi słów drodzy forumowicze. Wam, to rzeczywiście pilot w rękę, pifffo i net do wypisywania bredni na usprawiedliwienie swojego lenistwa i braku perspektyw.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
oh yeah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
ja nadal biegam sama choc nie powiem obstawa meska by sie przydała bo czasami mam stracha;)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Do tych co tylko pifko i pylot. Jak tak dalej pójdzie to dójście do kybelka będzie nie lada wyczynem dla wielu z was. W ten sposób na pewno sie dowartościujecie i tematy będą zapewne gó...ne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja biegam 4 x setka i do kiosku z piwem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
dajcie spokój tej blondynie-wystraszyła sie waszych głupich, seksistowskich wpisów i nie może spokojnie biegać. To sport jest widocznie dla Niej ważny, nie bajery rowery i pierniczenie głupot na forum. A może to któryś z Was ją "eskortuje" co?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i jak z tym wspólnym bieganiem w Bojanie ? Może skrzykniemy jakąś paczkę, to i nasza "śliczna, czarna" się znajdzie :) Podajcie datę, godzinę i miejsce startu. Obaczym, kto przyjdzie.Jjeśli nie nasza miss, to chociaż coś się zadzieje pozytywnego w tej melancholijnej dziurze :( Spotkają się ludzie z zapałem i zdrowym podejściem do życia, co?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czarna ma Was gdzieś i biega dalej, po ciemku i sama. Coraz szybciej i zgrabniej jej to idzie:) Widziałem ostatnio jak ktoś próbował ją zagadać - trochę mu nie wyszło hahahaha!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kupa erotomanów, to trudno aby kobieta czuła się bezpieczna
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooooooooo wspólne bieganie w Bojanie Super ja chętnie
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekaw jestem czy ktoś jeszcze biega, jak nasza blond-czarna miss :) Widziałem ją znowu z jakąś lampką na czole, w mrozie, he.
Wytrwała jest. Szacuneczek!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1
Biega, biega. Nie zawsze o tej samej porze, ale biega. Osobiście preferuje dzień, ze względu na jakość drogi, ale jak się nie wyrobię to też czołówka i do przodu. Jest kilkanaście stałych osób. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziś też widziałem, jak naginała w tej niefajnej pogodzie. Miło popatrzeć. Ostro trenuje widać, może do jakiegoś większego występu?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak to mówią - nie ma złej pogody na bieganie, jest tylko złe ubranie.. tak więc nie będzie zakończenia sezonu biegowego :)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
:-) co prawda to prawda.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na stronie gminy Szemud jest prowadzony sondaż odnośnie odśnieżania, myślę ze 131 głosów to mało wobec ogromnej ilości zamieszkujących Gminę Szemud. Warto oddać swój głos to nie kosztuje a Wójt będzie miał pogląd na prace tych którzy się starają odśnieżać i równać drogi bo to ten sam temat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Pani "Czarna MIss" biegała nawet w Nowy Rok! Pewnie nie oblewała Sylwestra jak inni :) Czasem popyla z kolesiem w białej czapeczce. Pozazdrościć mu, ach!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bywalczyni Bojańskich dróg i ścieżek Pani czarna biegaczka chyba lubi kolesi na quadach:)
Widziałem jak bajerzył z nią kierowca quada gdy biegała. Po dłuższych zaczepkach wsiadła z nim i odjechała. Czyli jednak nie jest taka niedostępna ha! Panowie NA QUADY!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ćwokom na quadach mówię nie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12
Mam w d*pie co mówisz, foczki na nas LECĄ :D
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
więcej było tych biegających w nowy rok :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bieganie w mrozie jeszcze rozumiem ale bieganie po takiej dziurawej drodze i to oblodzonej graniczy z połamaniem nóg lub uszkodzeniem stawów skokowych!
Widziałem tę malutką blond Panią Miss, jak biegła po takiej nawierzchni z lampką na czole-pokłony za motywację do walki WOW!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dołożęsie do drogi pod warunkiem że gmian zwolni mnie z podatku od nieruchomości
za kwotę którą wpłacę niech się cieszą że ktoś chce ich kredytować
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
dlatego niestety musimy biegać po drodze głównej ..
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to jaki to dla gminy biznes? Zwolni Cię z podatku i dostanie na drogę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Anna no i widziałem, że nasza czarna miss biega już też, jak Ty po głównej drodze. Widać nie czyta forum i nie ucieka przed gapiami. I chwała jej za to! Super wysportowana laska!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Po tym, jak widziałem po raz kolejny naszą blond biegaczkę w Bojanie biegającą chodnikiem w niedzielę w krótkim rękawku, to SAM zacząłem biegać, nie tylko pisać. Podziwiam ja, bo ja po 15 minutach biegu musiałem stanąć. Może ją spotkam, to podpowie coś jak robić to DOBRZE :) Ona jest SUPER! zmotywowała mnie. A was?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak teraz wiem, że wygodniej jest jechać autem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
kurde. Właśnie pobiegałem sobie no i mam problem. uradowany byłem, bo biegłem już około pół godziny. Dałem radę z zadyszką ale nie odpuściłem. jednak strasznie boli mnie piszczel. Poradźcie, co mam robić. nasza Miss blond czarna biegaczka na pewno by wiedziała :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Brak rozgrzewki, złe buty! (amortyzacja), za dużo jak na początek, za szybko jak na początek, brak studzenia i rozciągania po, brak przyjmowania węglowodanów i białka po treningu. Podstawowe błędy początkujących. Reasumując zaczynaj powoli, małymi krokami, a nie na hura.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
bardzo dziękuję za fachową poradę. Chyba popełniłem większość z tych błędów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
:-) cóż tak bywa. Ja nie okłamując też porwałem się w pierwszych biegach. Zapraszam do lektury książki Jerzego Skarżyńskiego "Biegiem przez życie". Książka fachowa pisana językiem dla amatorów. Do kupienia na każdej większej imprezie biegowej i chyba wszystkich maratonach, a także na portalu aukcyjnym. Nie znajdziesz, to pożyczę. Do zobaczenia na amatorskiej biegowej ścieżce. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
miło, że kogoś można zainspirować tylko tym, że prze się do przodu i nie ogląda na zaczepki. I to się chwali. Nie pisać- zasuwać!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie się podziała nasza blond miss? Nie widuję ostatnio tej black biegaczki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
załóż okulary
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ludzie nie dzwońcie do gminy, niech nie naprawiają dróg, bo nas pieszych buraki rozjadą, uduszą kurzem. Kilka razy na piaszczystej drodze Na Dambnik mijał mnie koleś bez wyobraźni, auto suv wyglądem i w kolorze kupy slalom między pieszymi. Po takim spotkaniu pół dnia człowiek piasek wypluwa
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tja, nawiązując do Twojego apelu serdecznie się przyłączam. Pozdrawiam z ul. Hebla zapierd****jącą przynajniej 60 kaemów na godzinę panią w swoim samochodzie i wzbijającą tumany kurzu. To nic, ze spacerują ludzie z dziećmi, to nic, że rękoma się wskazuje żeby zwolniła. Po co? Przecież ja jadę i mnie to nie dotyczy. Gratulejszyn droga pani. Życzymy ci tego samego. Strach pomyśleć co będzie jak wyasfaltują.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jak wyasfaltują to rozsypiemy gwoździe. :)

A tak poważnie można położyć wówczas policjantów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Będziemy zapierdzielac ile fabryka dała , wkoncu majora bojana to będzie obwodnica bojana ( 5 min i jesteśmy na wiczlinie ) . A poza tym możemy używać sygnału dziękowego przed zakrętem żeby pieszy miał szanse sie usunąć :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Bojano

Glosujcie (12 odpowiedzi)

Dalej na kalkowskiego i jego pryncypałów to w Bojanie napewno zobaczycie zmiany na lepsze jak...

Zakup bliźniaka (30 odpowiedzi)

Cześć Wszystkim, Planuje przeprowadzenie się do Bojana z Gdyni. Aktualnie mieszkamy w bloku na...

pasaż mickiewicza (8 odpowiedzi)

Czy wiadomo może kiedy otworzą nowy Pasaż Handlowy Mickiewicza? Tam gdzie ma powstać Żabka,...

do góry