Widok

Droga przez mękę

Najgorsza firma z jaką mam do czynienia. Zero kontaktu, straciłam 40 minut przy telefonie i nie otrzymałam pomocy. Najpierw zgłosił się automat: jeśli chcesz mówić w sprawie telefonu - wybierz 2 , jeżeli chcesz mówić w sprawie internetu wybierz 3 itd., następnie jest kolejny automat który mów, wybierz temat rozmowy: jeśli chcesz pytać o promocje wybierz, 1, jeśli masz problem techniczny wybierz 3 itd., po wciśnięciu. Po wciśnięciu właściwego klawisza, usłyszałam "muzyczkę" a właściwie łomot, który trwał 1,5 min. Odsłuchałam go od początku do końca 17 razy, następnie znów usłyszałam automat, że wszyscy konsultanci są zajęci i mogę się, rozłączyć, pozostać na linii lub i tu ciekawostka ( nie miałam internetu, dlatego tam dzwoniłam) usłyszałam że mogę się skontaktować przez formularz zgłoszeniowy na stronie www. vektra.pl. Oczywiście pozostała na linie i po kolejnym 5 krotnym odsłuchaniu łomotu nastąpiła cisza. Spróbowałam ponowić próbę jeszcze około godziny 17.30 i nadal nic. Żenujące jak firma traktuje swoich klientów, wykorzystują to że są monopolistami. Z całego serce życzę im plajty i powinni zniknąć z powierzchni ziemi a . ślad wszelki zaginąć. Zenujące oby splajtowali
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
awaryjność: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Pani Justyno przyznajemy, że w ostatnim czasie mieliśmy duży ruch na infolinii, dlatego też czas oczekiwania na połączenie z Konsultantem wydłużył się. Przepraszamy za utrudnienia w kontakcie z nami. Prosimy o opisanie problemu z usługą w mailu zawierającym dane Abonenta oraz numer ewidencyjny oraz przesłanie go na adres gdanskpomoc@vectra.pl. Od początku do końca wyjaśnimy zgłaszana przez Panią kwestię. Czekamy na wiadomość.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
tak to prawda nie możn się dodzwonić jest tylko 1 BOK w którym są kolejki personel nie przeszkolony syf kiła i mogiła
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak potwierdzam ta firma to oszustwo kupili stowarzyszenie Telepiast, sprzedają starszym ludziom dekoder z nagrywarkami, których nie umieją obsłużyć , technicy nie przyjeżdżają na montaż- kasa wpłat zamknięta.. teraz ta tragedia będzie dotyczyć sieci Zalewscy i Biallnet - też kupili omijajcie to firmę z daleka...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry