Widok

Drogo i bałagan

Do elektryka udałam się po zakupy osprzętu do domu, kable, rozdzielnice itp. Jakim było moje zdziwienie, kiedy żaden z handlowców, nie chciał mi pomóc ani polecić konkretnycp wyborów. Do tego ceny (uwaga, przy kasie są inne niż na etykietach) wcale nim są konkurencyjne w stosunku do innych hurtowni i marketów budowlanych. Dla przykładu gniazdo podwójne modułowe no ramki tego samego producenta w innej hurtowni było nie całe 3zł tańsze- przy dużych zakupach robi sim konkretna kwota. Aż dziwne ze handlowcowi nie chciało się opuścić ceny czy dorzucić coś gratis (np.długopis czy głupi parasol) ...
Moja ocena
obsługa: 3
 
asortyment: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zgadzam się z opinią Państwa. Byłem tam w związku z planowaną instalacją w domu. Ceny mnie powaliły.... Dużo taniej wychodzi zakupić materialy w Acelu (na tej samej ulicy, kawałek wcześniej)
Pani siędząca przy kasie, taka starsza, straszna gaduła, mało kompetentna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jeżeli ktoś idzie do hurtowni na zakupy 2 gniazdek i oczekuje cen hurtowych to raczej się pomylił, za darmo to nikomu i nic nie dają. Po promocje to można iść do marketu i kupić pospolite tanie badziewie i cieszyć się z promocji. W elektryku robię zakupy od paru lat i cenowo są bezkonkurencyjni a takiego wyboru asortymentu żadna hurtownia w trójmieście nie ma.
Aby dostać parasolkę wystarczy być człowiekiem a nie burakiem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry