Widok

Drogówka

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Witam-na drogach gdyni jeżdżą jacyś wariaci i tu nie mówie o zwykłych kierujących ale o drogówce.Na skwerze w gdyni ,po północy ,nieoznakowany radiowóz zatrzymał syna....Rzekomo do kontroli .Byłam pewna,że to policja kryminalna ponieważ metody zatrzymania były tak drastyczne.Syna wyciagnięto za kark zza kierownicy ,skuli kajdankami.....Po prostu szok. Syn był trzeżwy -pasażerowie-już nie.Odwoził po domach kolegów,aby kazdy bezpiecznie dotarł do celu.Świadkiem całego zajścia był taksówkarz,który był tą sytuacją zbulwersowany.Super policjanci z drogówki w gdyni ,nie wyglądali jaj panowie z programu uwaga pirat!To była bandycka napaść,po słowach sprzeciwu,wszyscy zostali zakuci w kajdanki.Kluczyki zostały zabrane....Nie mam pojęcia dlaczego!!!Dochodziło do popychania przez policjantów- i wszyscy wylądowali na komisariacie na waszyngtona.Każdy sprzeciw -słowny -był traktowany jak czynna napasć na funkcjonariusza!!!Jestem zbulwersowana tą sprawą -oprócz tego nikt nam się nie wylegitymował o a na komisariacie -zaczęli nas straszyć i popychać -za każdym razem jak był podnoszony sprzeciw na całą zaistniałą sytuację .Sprawa na pewno dojdzie do komendanta-tak nie może być ,już nigdy nie uwierze w prawo w tym kraju-------tu jest bezprawie!!!!!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wszystkie okoliczne objekty mają monitoring. Śmiem twierdzić że skwerek to jedno z najbardziej monitorowanych miejsc w Gdyni!
Warto pochodzić i poprosić o obejrzenie i zabezpieczenie materiału z tego dnia. Jeśli faktycznie była to napaść to trzeba mieć dobre dowody.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
każda miernota próbuje leczyć swoje kompleksy jedni pod przykrywką munduru inni immunitetu
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
"Bezprawie"?
Gdyby moj Syn bawił się w szofera pijanych kumpli to sama zabralabym Mu kluczyki i zafundowala przesluchanie, ktore zapamietalby na cale zycie.
Taksowkarz pewno sam dal cynk bo Twoj syn grosz z kieszeni mu wyprowadzil...
Na miejscu operacyjnych tez bym sie wkur...ala gdybym miala robic za chlopca na posylki ws pijanych dzieciakow...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 30
Napisz oficjalną skargę do komendanta głównego w Gdańsku. A jak to nie pomoże napisz do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych opisując dokładnie całe zajście w kopii ,jedną dla siebie .
Innym dobrym sposobem na chamstwo stróżów prawa podczas pełnienia służby jest zainteresowanie TVN 24 lub inna stację TV. Nie odpuszczaj.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
tvn i wszystko jasne hehhehe
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ani tak, ani tak. Nie zakładałabym ani nie wykluczałabym z góry żadnej wersji.
Albo g*wniarze faktycznie coś nawywijali albo policjanci faktycznie zadziałali na wyrost.
Trzeba to sprawdzić osobiście szukając zapisu kamer bo obie wersje są równie prawdopodobne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
a skąd mama wie że synalek nie nawywijał i nie udawał hołka na mieście? mamusia uważa że synek aniołek heh
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie masz racji "kocio" .Gliniarzom nic nie udowodnisz. Tak jak dawniej było,tak jest i dzisiaj. Dzisiaj w Polsce jest "Państwo w Państwie". I tak dobrze ,że nie zostali przy okazji spałowani,tak na przyszłość.
Natomiast odwiezienie kolegów do domu było gestem wzorowym ,godnym naśladowania.Tylko nie każdego jest stać na tak szlachetny gest wśród swoich kolegów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
To nie chodzi o to kto komu co udowodni, tylko o dojście do tego czyja wina i jak to było na prawdę. Mylisz sąd ze sprawiedliwością.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
"gestem wzorowym"? "szlachetny gest"? "godnym naśladowania"?
Co ty bredzisz?
Nie chciałabym żeby mój Syn miał takich "kolegów".

Jak mam ochotę na drinka (nie chlanie) to piję, odstawiam auto na parking i dzwonię po taksówkę.
Gdzie ja k...wa żyję?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17
randall, ja mam ciągle w pamięci, że jesteś matką karmiącą i jakoś mi się to z drinkiem kłóci...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4
Spokojnie Mikro, nie zawsze byłam i nie zawsze będę "karmiącą matką".
To jest forum a nie realacja na żywo.
Odnosimy się do sytuacji a nie miejsca i czasu (???)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Sądzisz, że twoje dziecko będzie znało wyłącznie abstynentów?
Co jest aż tak bulwersującego w spotkaniu znajomych i wypiciu po piwie? A wiesz, że nawet po jednym piwie czy kieliszku wina nie powinno się prowadzić? Właśnie wtedy jedna niepijąca osoba może wszystkich porozwozić do domu. Ja mam bardzo normalnych, kulturalnych znajomych, z którymi czasami jeździmy do Gdyni do innych znajomych. Na ogół większość napije się wina, ale zawczasu ustalamy, kto prowadzi w drodze powrotnej. Na ogół jestem to ja, bo rzadko mam ochotę na alkohol. I cóż w tym takiego strasznego? Że mam TAKICH znajomych? Czyli jakich - sporadycznie pijących po lampce wina? Weź się walnij w łeb...
Nie wszyscy mają takie nastawienie, jak ty. Na szczęście...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Agata, gawno mnie obchodzi twoje zycie towarzyskie ;)
"walnij sie w łeb" i siedz cicho jesli nie kumasz tekstu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Jak widać "kulturalnie" to rzecz względna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak:)
ciagle uczę się tutejszych obyczajów a egzamin blisko
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
To może wyjaśnisz to, co napisałaś? Co miałaś na myśli pisząc, że nie chcesz żeby twój syn miał "takich kolegów"?
Co złego widzisz w odwiezieniu znajomych, którzy cokolwiek pili?
Moje życie towarzyskie obchodzić cię nie musi, ale mogłabyś wykazać się chociaż bazową kulturą i nie rzucać przekleństwami.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Agata, byłaś tam (???), widziałaś (???), piłaś z nimi (???)
Nie bierz tego personalnie, nie angażuj się.
Piszesz tak, jak ci dyktują neurony lustrzane.

ps
mogłabym... ale nie muszę... Nie chcę!
Uwielbiam kląć jak szewc i nie ma to nic wspólnego z kulturą.
Ciśnij kogoś innego Agata ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Skończcie karmić trolla, randall tylko wyzywa innych, ma pretensje do wypowiedzi innych, a jej wypowiedzi pozostawiają wiele do życzenia. I nie tylko w tym wątku.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
z głodu można paść ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Oby szybko.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
a co to juz nie można kolegów odwieźć do domu jak popiwkowali? masz rację, gdzie ja ku..a żyję, że ludzie mają takie problemy jak Ty.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
mamusia wie,
kupi każdy kit od synalka, Ot, serce matki. Zrobi dla niego wszystko. Zapisze mu dom (kosztem innych dzieci) bo on biedny, bez środków do życia
a on ten dom przepije.

Ot, serce matki. Przydałby się jeszcze rozum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

do góry