Widok

Dudnienie 24h na dobę

Inne Temat dostępny też na forum:
Witam.
Pytanie do mieszkających w Gdańsku i okolicach:
Ilu z Was słyszy od jesieni dudniący dźwięk pochodzący z nieznanego źródła? Jest to coś podobnego do pracy agregatu lub silnika samolotu. Dźwięko-dudnienie jest szczególnie słyszalne w nocy ale i za dnia gdy nie wieje silny wiatr. Może ktoś zna źródło tego czegoś? To się niesie po całym Gdańsku i nie daje spać, i jak rozmawiam z ludźmi, wiele osób ma już tego dość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nic nie słyszę, a słuch mam bardzo wyczulony :) A gdzie mieszkasz, słyszysz ten dźwięk? Może to przez prace remntowe/drogowe prowadzone w okilicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to coś słychać na Zaspie, Przymorzu, Oruni, Chełmie, Letniewie, Nowym Porcie...kto wie gdzie jeszcze. To jest taka częstotliwość niska, że wierci dziurę w mózgu. Na przykład moja matka tego nie słyszy, ale babcia i jej sąsiadki na Zaspie już tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
24h na dobe? pewien jesteś?

w nocy po gdańsku jeździ 'czyściciel ulic' - przepraszam nie mam pojęcia jak to sie profesjonalnie nazywa - i hałasuje troche, przy otwartym oknie blisko głównych ulic bywa słabo ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyściciel ulic nie jeździ w tylu miejscach na raz ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jest kilka czyścicieli ;)

Mieszkam w N. Porcie i nic nie słyszę. Podobnie jak jestem w Brzeźnie, na Zaspie i Przymorzu. A tak z ciekawości - gdzie i o jakiś porach dźwięk jest najbardziej uciążliwy? Tak mniej więcej, to z ciekawości pojezdżę po danej okolicy i sprawdzę, bo teraz naprawdę nie kojarzę żadnego hałasu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz to nawet słychać w Letniewie. Możliwe, że nie każdy to słyszy, każdy ma trochę inny odbiór częstotliwości przez ucho.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Letnica

Osiedle Latarników (28 odpowiedzi)

Osiedle powstaje w szybko rozwijającej się pod kątem zabudowy mieszkaniowej części Gdańska....

Porto (18 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko plaży w Brzeźnie oraz brzeźnieńskiego parku, a także terenu...

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

do góry