Widok

Dwór Kaszubski Magnat - Sala Złota, pytanie.

Wesele Temat dostępny też na forum:
Jeśli ktoś z Was miał w tej sali napiszcie - ile było gości, czy bawili się swobodnie na parkiecie i czy przy stołach nie było ciasno.
Ile maksymalnie Waszym zdaniem osób może się tam bawić?
Nie wiem ile gości mogę zaprosić.

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam na sali złotej wesele, gości miałam ponad 50 i było jeszcze dużo swobody.
Na parkiecie było dużo miejsca
Stoły miałam w kwadratowe C. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czym ktoś miał na 70 - 80 osób?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieliśmy ponad 50 osób. sporo miejsca, również na parkiecie,. Świetna zabawa. Bardzo trafny wybór sali pod każdym względem !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mieliśmy 55 osób :)
super sala, super zabawa :)

my Młodzi siedzieliśmy tylko z Rodzicami przy stole a reszta gości siedziała przy trzech długich stołach.

Mówiono nam, że w przypadku dużej liczby gości stoły ustawione są w kształcie litery E, czyli przy Młodych siedzą goście na całej linii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mieliście Państwo orkiestrę czy DJa?? Bo u mnie jeszcze musi się "zmieścić" 3 osobowa ekipa z całym osprzętem. Ten podest chyba nie jest zbyt duży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mieliśmy DJ, ale siedział na podeście razem z dwójką fotografów i mieli sporo miejsca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie był rozłożony jego sprzęt? Stał pod ścianą naprzeciwko stołów?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystko miał na podeście jeśli dobrze pamiętam :) mieliśmy dj irka, który często gra w magnacie- został nam polecony przez menagera i było super ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mieliśmy 2 Dj prowadzących i siedzieli z fotografem i kamerzystą. Mieli jeszcze troche miejsca, mysle ze zespol osobowy sie zmiesci bez problemu...

Byłam w Magnaciena ostatkach i grał Dj Irek i jego syn i muzyka była bardzej pod ludzi +50 ... a było troche osób do +30 ( w tym ja) i tez się wybawili ale nie tak jak Ci starsi wiekiem :)
Tylko co do wesel indywidualnie sie dogaduje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Grałem Wesele na 60 osób (złota sala) 1.08 miejsca było w sam raz i jeszcze by sie zmiesciło FB djleosopot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej..
Czy jest ktoś kto może odświeżyć temat co do wrażeń z wesela. Czy faktycznie starcza jedzenia z proponowanego menu? Czy jest smaczne i świeże? Zastanawiam się nad sala a menu wydaje się ubogie :/
Z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry