Widok

Dworek Magnat - Bojano prosze o opinie

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
A ja nadal poszukuje....
byłam ostatnio w Dworku Magnat spodobała nam się, jednak jeśli macie jakieś doświadczenie lub słyszeliście o wyprawianych weselach tam, prosze o rady i opinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukałaś na forum? dużo tu tego :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam w 100%
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu cos jest: http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=547172&t=547172
Anka23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tych wypowiedzi, które tu przeczytałam na temat tego miejsca to były same pozytywne opinie! sama się nim interesowałam na początku, ale nie robią wesel na 50 osób bo im się to nie opłaca:(:(

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam tam dopiero za rok:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mieliśmy 5 lipca i szczerze POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedzenie dobre i dużo, obsługa szybko sie uwija, no i otoczenie -rewelka:)

image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
madzia85 napisał(a):

> my mieliśmy 5 lipca i szczerze POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
> jedzenie dobre i dużo, obsługa szybko sie uwija, no i otoczenie
> -rewelka:)
>
>

a powiedz mi jakie wybrałaś menu za jaką cene? i czy poprawiny też wyprawiałaś ? słyszałam że trzeba na poprawinach płacić za każdy dzbanek z kawą?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wlasnie chyba zrezygnuje z poprawin bo kosztuja one ok 1500zl za 80os plus za kawe trzeba placic plus 20procent jedzenie trzeba od nich zamowic;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej dziewczyny mogly byscie przeslac mi na meila zdjecia jak byla ustrojona mala sala? z gory dzieki. wiki286@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Madzia a mogłabyś mi przesłać jakieś zdjęcia jak była przygotowana sala?
Ślub brałaś w tym kościele w Bojanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaj maila cos wybiore:) śłub mielismy na Dabrowie.
poprawiny tez mielismy, 1000 zł plus 50 zł za dzbanek kawy

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a masz maila po nickiem oki jak bede miala chwile to wysle, postaram sie dzis

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłałam do Ciebie maila, ale wrócił, możesz napisac mi o tym jedzonku ?

mam maila pod nickiem

Pozdrawiam ciepło

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
hej dziewczyny jak mozecie przeslijcie mi pare zdjec z ustojenia malej sali dzieki.wiki286@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magnat jest ok. Zawsze można się do czegoś przyczepić, ale na pewno nie do jedzenia. Pani Luiza też nie taka straszną jak tu niektórzy ją malują. :)
Nasze wesele - SUPER.
imageimage
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
tReNt a na jakiej sali mieliscie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu mozna poczytac kilka opini o magnacie m.in. moją:)
http://forum.trojmiasto.pl/Dwor-magnat-prosze-o-opinie-t173873,1,11.html?hl=magnat#hl
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
miałam wesele w czerwcu na nowej sali Jedzenie ok obsługa tez co do Pani Menago mi osobiście współ praca się nie podobała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam wesele 15 września.
Ogólnie jestem zadowolona, ale była jedna niemała wtopa. W umowie mieliśmy zagwarantowany nocleg ( dla nowożeńców), niestety dzień przed weselem, gdy przywieźliśmy tort urocza pani nas poinformowała, że sprzedała nasz nocleg i co najwyżej może nam oddać 100 zł...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ta urocza Pani wiele fermentów tam robi w umowie jest wszystko cacy a im blizej dnia wesela wychodza różne dziwne bajki. Niołek a nie mówiła wam ze noclegi to inna firma i trzeba rozmawiac z kims innym mam tu na mysli rodziców włascicieli obiektu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nam mowiła ze noclegami inna osoba sie zajmuje ale my znikim innym nie rozmawialismy na ten temat. W mailu napisalismy je ile noclgow chcemy, dopisali to do umowy i tyle. Czy pani menago sie kogos o to pytala to mnie to juz nie interesuje nam umowe to zarowno ja jak i oni mamy sie z niej wywiazac. Nie widze innego wyjscia :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nestor robi takie nieduże wesela.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szczerze polecam to miejsce! Mieliśmy ślub w grudniu 2012 na nowej sali i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pod względem organizacyjnym niczego nie brakowało, a właściciel służył nam pomocą i dobrą radą od samego początku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
hahaha ! dobre! a jedzonka nie brakowało ??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie to drażni : jesteśmy małżeństwem od 1234 dni a rozwód za 321 dni a najbardziej telefony o 9 rano w sobotę z prezentacją...litości.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jesteśmy po weselu 4 maja 2013 r., na 88 osób, menu poszerzone i cena 180 od osoby. Jedzenie było przepyszne, świeże. Obiad, Szynka - mam zamiar zamówić na uroczystość rodzinną....krucha, smacznie przyprawiona....Ciasta też dobre. Kelnerki uwijały się sprawnie i niewidocznie, co podobało się gościom. Nam też pomogły, kiedy poprosiliśmy o dodatkowe zadania. Tort podany zaraz po obiedzie z ciastami i kawą - goście chwalili sobie ten pomysł (jak na uroczystości domowej). Po kawie zestawiony z dodatkowymi naszymi tortami na boczny stół. Dogadać można się z menadżerem i szefem, ale trzeba chcieć... Pan ochroniarz bardzo pomocny - dziękujemy :) POLECAMY!!!!!!!! Jeśli ktoś chce więcej informacji podaję maila: misiatka@wp.pl - tytuł MAGNAT P.S. Nie ma lokali idealnych, odwiedziliśmy wszystkie w okolicy Chwaszczyna i nie tylko. W każdym były + i -,ale wróciliśmy do MAGNATA, w którym jak się CHCE można załatwić wszystko.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9
Kurcze ale cena.... od osoby... trzeba bylo budowac sale weselna pare lat temu hehehe... a podobno kryzys jest.. a tu prosze... a na powaznie polecam magnata z calego serducha.. swietna obsluga, super jedzenie... milo i przyjemnie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oni są do d*py drogo i mało jedzenia byłem na trzech weselach u nich i wszystkie do d*py. nie ma to jak starzy kaszubi a nie jak BIZNEMANI ze słochawką w uchu.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
To chyba nie byłeś na naszym. Mieliśmy w Magnacie wesele z poprawinami 18-19.05.2013. Naprawdę wszystko było na wysokim poziomie, wszyscy goście zadowoleni. Jedzenie bardzo dobre i dużo (oczywiście w zależności jakie menu ktoś wybrał), u nas spokojnie zostało na poprawiny i do domu (chociaż przed weselem też czytałem opinie na forum i się trochę obawiałem, bo zawsze znajdą się tacy co piszą że jest kiepsko a nie mają racji). Pyszny stół wiejski oraz szynka. Dużo pokoi na miejscu do wynajęcia. Sala kominkowa odnowiona - polecam. Piękny teren wokół sali - zielono, drewniane altanki. Obsługa i właściciele bardo przyjemni - wszystko do uzgodnienia. Zdecydowanie polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jesteśmy po weselu 27 kwietnia 2013r.
Było super! Goście bardzo zadowoleni, My również.
Sala piękna, nie wymaga dodatkowych dekoracji, otoczenie rewelacja.
Obsługa miła i sympatyczna, uwijała się szybko i sprawnie, służyła pomocą.
Pan Ochroniarz również bardzo pomocny.
Jedzonko przepyszne, świeże.
Ciasta również przepyszne.
Wesele z klasą i na poziomie - tak jak chcieliśmy.
Polecamy w 100%
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9
Na temat Magnatu usłyszylam wiele złych opinii. Z pewnym niepokojem nie odwolalam rezerwacji komunii. Oczywiście o wszystkim powiedziałem menedżerowi. Było w porządku i nie żałuję imprezy w tym miejscu- 19.05.2013. Polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
A ja bylem na weselu w magnacie i byla tragedia, po powrocie z wesela o trzej w nocy zona robila mi kanapki, tak malo bylo jedzenia. Ale obsluga byla ok, caly czas czyste talerzyki.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
totalne badziewie, bylam tam na dwoch weselach,tragedia a nie wesele,jedzenie lepsze jest w pizerni
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
a ja bardzo polecam to miejsce. bardzo urokliwa okolica(w trakcie wesela robiliśmy zdjęcia). obsługa była rewelacyjna, bez proszenia, dodatkowej uwagi podawała, sprzątała, dolewała. wszystko co trzeba. kultura osobista na wysokim poziomie. organizowałam wesele na prawie 100 osób i wszyscy byli zachwyceni serwowanym menu.to co wybraliśmy było bardzo smaczne, jednocześnie podane wszystkim gościom - gorące potrawy. miło zaskoczona byłam tortem weselnym, pierwszy raz jadłam taki delikatny i wyśmienity. polecam również stół wiejski dla zwolenników tego rodzaju smaczności. jedzenia było bardzo dużo, zostało na solidne poprawiny. bardzo polecam to miejsce na organizacje nie tylko wesel. Wszyscy goście byli zachwyceni salą i jedzeniem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Bojano

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

Pompa ciepła rachunki (26 odpowiedzi)

Cześć - jakie macie rachunki za ogrzewanie pompą ciepła (bez PV) - dom ok. 250 m2 - przykładam...

Gama Optica 16 marca otwarcie (7 odpowiedzi)

Dołącz do otwarcia naszego nowego punktu Gama Optica w Bojanie i skorzystaj z wielu...

do góry