Widok

Dworek Mechelinki praca

Praca Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś pracuje w Dworku Mechelinki na stanowisku kucharz??? Widziałem ogłoszenie, że właśnie potrzebują. Dowiedziałem się, że zmienia się ekipa i będą zmieniać dotychczasową karte menu. Podobno czekają kuchnie poważne zmiany i to na +. Zarobki też bardzo dobre. Czy ktoś może potwierdzić? Zastanawiam się nad startowaniem tam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co sie orientuje, to szefostwo ok i wyplacalni, daja umowe. Roboty tez duzo, ale to dobrze bo wyplata wieksza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie moja branża ale z tego co zauważyłam jako gość
Budynek z rozmachem tylko jakby brakuje kasy na bieżącą konserwację na zasadzie tu kabelek wystaje tam skórzane oparcie popękane woła o renowację , trochę zimnawo poza sezonem.
Z tego co wiem to średnio raz do roku jest wymiana całej kadry, domyślam się ze chodzi o zarobki bo menu mieli zawsze niezłe a jedzenie dobre.
Wypytalabym się szefa konkretnie na czym te zmiany mają polegać i ile pieniędzy ma zamiar na nie przeznaczyć. No i standardowe pytanie co się stało z poprzednią ekipą.
Jak zaczną kręcić to sam wyczujesz ze jest coś nie tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oni codziennie dodają ogłoszenia na FB i nie tylko że szukają , że ponoć ekstra wynagrodzenie i umowy wogóle >? ale nie poddają szczegółów , może ktoś z waqs pracował tam ostatnio albo idzie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dowiedziałem się, że zmieniają całą ekipę, bo tam od jakiegoś czasu nie było szefa kuchni do tej pory pracowali jacyś praktykanci, którzy mają wyje.. na robotę, nie dbają o porządek, marnują towar, %% itp Ten nowy szef kuchni bardzo przywiązuje wagę do porządku i świeżości produktów, ale jest mega wporzadku. Kumpel kiedyś z nim pracował i mówi, że śmiało mogę wysyłać cv. Chyba spróbuję, może spotkamy się w robocie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry