Widok

Dworek Oleńka - Tuchom k.Gdyni

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinie na temat tego lokalu.
chciałabym zrobić tam swoje wesele (bez poprawin) ale mam pewne obawy:
-czy menu jest wystarczające bo mówią coś że od liczby jak bez poprawin odjąć należy 20% procent
-jak obsługa w lokalu?
-jak wystrój?
- i ogólnie proszę o wasze opinie
Szczególnie od osób które same organizowały tam wesele.
Czy zmieniały menu czy coś powiększały itp.

z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Graliśmy na dolnej sali,która naszym zdaniem jest o wiele przytulniejsza od górnej.Akustyka na dole jest rewelacyjna,na górze niestety gorsza,słyszałem inny zespół.Jedzenie zawsze było bardzo dobre i w dużych ilościach,można tam też przenocować gości w domkach.Szczególnie ładnie wychodzą tam wesela w terminach letnich ze względu na piękny krajobraz.Zespół MASSUANA tel.501-183-708
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mam pytanie do dziewczyn ktore mialy wesele w olence..czy dekoracje ktore sa na sali sa wystarczajace czy powinnam wynajac jakas firme??
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dekorowaliśmy górną salę.
image
image
image

pozdrawiam
image
www:http://www.agatadekoracje.pl tel:508 414 614

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
chodzi mi o dekoracje ktore posiada sala w cenie
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla jednych wystarczy dla innych nie. Najlepiej samemu zobaczyć jak sala wygląda i zdecydować.
image
www:http://www.agatadekoracje.pl tel:508 414 614

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my dodatkowo ozdobiliśmy filary i zasłoniliśmy kaloryfer, a tak to wszystko mi pasowało:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na sierpień przygotowujemy tam oprawę dolnej sali i mogę podpowiedzieć, że wskazanym byłoby wprowadzenie elementów roślinnych zielonych (liście itp).Sala jest po prostu mdła, gdyz ilości pomarańczowych elementów nie dają efektu pobudzenie kolorystyki sali. Para dla , której przygotowujemy tę oprawę uznała,że to co tam jest im akurat "nie leży", ale wiadomo że to zawsze temat bardzo idywidualny.
Pozdrawiam
E.Dussa
Studio Glorioza
image
STUDIO FLORYSTYCZNE GLORIOZA
KOMPLEKSOWA OPRAWA ŚLUBÓW www.glorioza.net
email;edussa@wp.pl tel;(+48)693 126 042
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bylam tam na wesele bez poprawin i znajomi niedawnobylo na weselu - zdanie mamy jedno i takie samo - nie warto ! jedzenie bylo niedobre - ryby, szczegolnie wegorze byly tak niesmaczne ze kazdy kto chcial sprobowac sie krzywił - ciasta bez rewelacji - na talerzach no 4 godzaje sernikow na zimno zrobiony taki mix po 1/4 z kazdego. miejsce do tanczenia jest w miare - ale fakt ten grzejnik uroku nie dodaje - co moge dodac od siebie ze wesela i inprezy w chwaszczynie - czy to na starej malej sali w wanodze czy na nowej duzej byly o wiele bardzie udane i jedzenie maja nie do zarzucenia ! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Poszukaj na forum, było już dużo wątków na ten temat przez które wykreśliłam Oleńkę z mojej listy. Niektórzy chwalą inni odradzają. Wiele Panien Młodych miało tam popsute wesela, jakieś niedomówienia, słaba obsługa i co najważniejsze nieuczciwa właścicielka. Osobiście nie byłam tam na weselu, ale za dużo się naczytałam :-) Podobno jedzenia dużo, ale połowę kradnie obsługa. Naprawdę warto poczytać, bo to ma być najważniejszy dzień w naszym życiu, a może zamienić się w koszmar.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
my mielismy wesele w olence w tym roku w czerwcu..polecam w 100% obsluga rewelacyjna, a jedzonko pyszne!! goscie zachwyceni..
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również miała w tym roku wesele w Oleńce w czerwcu na górnej sali i jesteśmy bardzo zadowoleni. moja mam się trochę obawiała ale potem przyznała, że nie żałuje że zostalismy przy tej sali. Nie mieliśmy poprawin i było o 20% mniej porcji ale i tak sporo zostało i do tej pory mam jeszce zamrozone mięsko :) Ciasto zeszło praktycznie całe, bo tez rozdawaliśmy gościom do domu. Dużo gości było pod wrażeniem szybkości pracy kelnerów i ilości jedzenia. Ja jestem bardzo zadowolona z wesela w Oleńce. Niedługo idę tam na kolejne wesele do znajomych i napewno tak samo bedzie wszystko w porządku.Z czystym sumieniem polecam to miejsce, ponieważ jako jedyne z tych które brałam pod uwagę ma bardzo szeroką ofertę dań i ciast oraz tort co jest rzadkością w wielu lokalach żeby w cenie wesela był tort.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam tez wesele w Olence w przyszlym roku, a zdecydowalam sie na nich po weselu mojego brata. Jedzonko maja pyszne i ogromne ilosci, do tego obsluga tez bez zarzutu, caly czas dbali o gosci:)
Jak na ta chwile polecam ich w 100%i mam nadzieje ze po moim weselu nie zmienie zdania ;)
[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
image
[/url]

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podpisuję się pod tym, co pisze koleżanka w 100%, ja miałam tam wesele, znajomi też i nie byliśmy rozczarowani. Goście zachwyceni, że jedzenia full i dobre, obsługa ok, nocleg na miejscu...

http://www.doslubujaguar.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam w przyszłym roku tam wesele:-) Wiele komentarzy czytaliśmy z narzeczonym, tych dobrych i złych. Jednak mimo wszystko zdecydowaliśmy się, aby tam była nasza zabawa- słyszałam od najbliższych znajomych którzy mięli tam wesela że naprawdę wszyscy są zadowoleni. I nie boję się zaryzykować:-) A te opinie o kradzieży jedzenia były chyba z 2006 roku...Z resztą każdy ma inny gust i o wielu salach się naczytałam pozytywnych opinii i negatywnych. Każda sala się komuś podoba, a innej osobie w ogóle.
image
image
[url=http://slub-wesele.pl/]image[/u
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam w Olence na gornej sali: obsluga i jedzonko super, ciasta i tort tez wzielismy od nich (w cenie), nie robilismy zadnej dodatkowej dekoracji, wychodzi starsznie drogo, wolalam za ta kase zaprosic pare osob wiecej:)
image
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może poprawiło się w Oleńce, trzymam za was kciuki, aby wszystko odbyło się po waszej myśli i byście mieli najwspanialszy dzień w życiu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylismy przejazdem w Dworku i bardzo polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam w Oleńce na niejednych weselach, komuniach i rocznicach. Za każdym razem wszyscy byli bardzo zadowoleni, jedzonko przepyszne, obsługa świetna, piękne dekoracje. Zawsze wszyscy świetnie się tam bawili. Polecam Oleńkę w 100%. Każda uroczystość w Oleńce na pewno będzie wspaniała. Do tego jeszcze sale wyremontowali i wygląda naprawdę pięknie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja byłam tylko oglądać niby ok, ale lepsza jest Sala pod Łabędziem w Kiełpinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam obsluga baru opryskliwa ordynarna zmiana obslugi zle wplywa na klijentow placek cyganski to nieoplacalna sprawa taka odp. dostalem od bufetowej brak kontaktu miedzy obsluga - klijent OLENKA wroc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Tuchom

Zakątek Tuchomski (4 odpowiedzi)

Ważnym atutem lokalizacji osiedla Zakątek Tuchomski jest niewielka odległość od jeziora...

do góry