Widok

Dyrektorka powoli niszczy fajną szkołę

Najpierw chcialbym ocenic szkole z perpektywny samego poziomu nauczania .Uczęszczając do liceum na ulicy Krzyzanowskiego miałem szczęście uzyskiwać wiedzę od nauczycieli na na prawdę wysokim poziomie (profil humanistyczny). Wymagali dużo , nauki było sporo , ale wszystko przyniosło satysfakcjonujące rezultaty na maturze , dzięki czemu nie miałem problemu z dostaniem się na wymarzone studia. Jeśli chodzi o dyrekcję , to nie była najgorsza a dzięki porównaniu z nową "dyrektorką " pozwolę sobie uznać , że nawet wspaniała :D To co obecnie się dzieje przez obecną dyrekcję w szkole przypomina rodem historię z dyktaturą prof. Umbridge w Hohwarcie . Najgorsze jest to ,że odcisnie to niestety piętno na poziomie nauczania gdyż nauczyciele długo nie zniosą zupełnego braku szacunku ze strony dyrektorki , która nie ma pojęcia o zarządzaniu tą placówką. Co z tego ,że na Facebooku szkoły niemal codziennie są udostępniane fotorelacje z "Dnia szczęścia " , "Dnia św Patryka" , skoro dyrektorka ,której tak zależy na promowaniu szkoły nie widzi tego ,że to poziom edukacji decyduje o renomie szkoły , a swoim zachowaniem przyczyni się do jego spadku i wtedy nawetnowe kolorowe pufy w szkole nie pomogą.
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 3
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
bezpieczeństwo: 3
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 4

jeżeli miałeś szczęście uczęszczać - to oznacza, że już nie uczęszczasz....ciekawe .... to chyba nie masz obiektywnej opinii - a nowej dyrektorki wcale nie znasz bo nie masz skąd znać, skoro już nie jesteś uczniem...posiłkujesz się opiniami malkontentów.
A hasło brak szacunku ze strony dyrektorki - ja tu uczęszczam i absolutnie się z tym nie zgadzam!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 16

Jak możesz oceniać czyjąś pracę nie będąc już uczniem? I skąd masz informacje, że nowa dyrektorka nie szanuje nauczycieli? Skąd przekonanie, że przez dyrektorkę obniżył się poziom nauczania? Jakiś przykład może?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
do góry