Widok

Działki w Bojano - pytanie.

Witam,

Chciałabym się zorientować gdzie najlepiej kupić działkę w Bojanie? Na co zwracać uwagę?
Z góry dziekuje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy Gryfa Pomorskiego są działki do sprzedania, naprzeciwko Dworków. Równy teren, super okolica do spacerów, a jednocześnie dzieciaki mają blisko do szkoły i przedszkoli. W okolicy ładne domy i wszędzie blisko. Polecam, bo też tam mieszkam i nie zamieniłabym tej lokalizacji na inną.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zapomniałaś jeszcze dodać że teren podmokły. jak budowali dworki i wykopali dziurę to zrobił się tam basen. Przy kopaniu kanalizy było to samo.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1
to zalezy co jest dla Ciebie najbardziej istotne przy wyborze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź wcześniej przebieg planowanej drogi S6. Jak masz dzieci czy odległość do szkoły Ci pasuje, czy ci dzwony nie będą przeszkadzały (żebyś później nie narzekał jak co niektórzy), albo syrena remizy OSP, czy droga utwardzona czy gruntowa itd. Działek jest bardzo dużo w różnych lokalizacjach. Kwestia ceny i położenia. Wybór należny do Ciebie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akurat przy Gryfa na tym polu buduje się dom i widziałem,że nie było wody, a Bojano generalnie jest podmokłe.
Czarna Góra jest też ładna, ale już bardzo ciasna i dzieciaki nie pójdą same do podstawówki, do sklepu też daleko.
Jak jest mokro to nie robisz cienkich fundamentów tylko budujesz na płycie i po kłopocie, wiadomo deweloper zrobi fuszerkę najtańszym kosztem a dla siebie budujesz lepiej. Polecam te okolice bo wszędzie blisko a okolica bezpieczna i piękna.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
zwróciła bym uwagę na wiatr, czy mocno tam wieje, i czy działka jest mocno nasłoneczniona czy nie?
no i dodatkowo czy jest tam aktualny plan zagospodarowania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam, ja własnie buduje ten dom na przeciwko dworków i z wodą gruntową niema takiego dramatu( ale też nie jest super) dom musi byc bez piwnicy. wydaje mi sie ze ta lokalizacja jest super jak ktoś jest zainteresowany działami to dac znać znajoma chce sprzedać.pozdrawiam przyszły mieszkaniec Bojana.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja równiez mieszkam w okolicach Gryfa Pomorskiego, nie przesadzajmy z woda nie ma żadnego problemu o ile dom jest dobrze zbudowany, jedynie jak pada naprawde duzy deszcz to na Gryfa plynie woda , ale to szybko wsiąka. Ogólnie lokalizacja super, wszedzie blisko. Czarna Góra ma wszedzie daleko i nie wiem dlaczego jest tak popularna.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daleko? To mieszkaj na peryferiach np. Gdyni czy Gdańska, wtedy możesz mówić, że daleko. Z Czarnej Góry do np. szkoły raptem ok 1,5 km. Daleko?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie rozumiem jak ludzie mają skonstruowane mozgi, żeby kupować działki przy ruchliwych drogach jak np.Majora Bojana i Józefa Wybickiego, czynu 1000lecia. Przeciez to halas i spaliny, może lepszy dojazd ale halas i spaliny całość dyskwalifikują. Gryfa Pomorskiego za blisko masztu telewizyjnego, który powoduje raka. Dziękuję wole dalej, ale tz co najmniej 700m od planowanej trasy kaszubskiej i nie za blisko wysypiska śmieci w Łęczycach, które jest coraz większe i powoli smród dochodzi do Bojana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
Od kiedy maszt powoduje raka...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
ul. Zachodnią polecam. Z dala od samochodów, żurawie, bociany i sarenki. Co do podmokłego terenu to poziom wody obnizył się bardzo nisko, Kacza ledwie zbiera kropelki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od wtedy kiedy stwierdzono że promieniowanie elektromagnetyczne powoduje raka. Maszty telewizyjne i radiowe 10 razy bardziej promieniują niż komórkowe. Na zachodzie w odległości do 1-2 km jest to strefa skażona niezamieszkiwana. W Polsce nikt o tym nie wie tak samo jak z azbestem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gdzie ten masz jest?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Chwaszczynie. Czyli jakieś min. 2 km od granicy Bojana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę zmyślasz - zwłaszcza z tym smrodem. W Koleczkowie nic nie czuć a tym bardziej w Bojanie. Druga sprawa - to może byłoby czuć gdyby były wiatry półnicne i pólnocno - wschodnie - a takich wiatrów tu nie ma (może kilka dni w roku).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oj zapewniam cię że w koleczkowie czuć czasami, rzadziej w północnym Bojanie ale co będzie jak wysypisko się powiększy a to jest nieuniknione.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A nie przeszkadza wam Pałac Kultury, bo mi zasłania widok na Gdynię z mojego ogródka?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
tragedia jak trafi się na sąsiada przygłupa. Widać to po poziomie wpisów że jest duże prawdopodobieństwo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
No właśnie, moja poprzednia wypowiedź była ironiczną odpowiedzią na wciąż narzekających ludzi, dosłownie na wszystko, bo kto do cholery w Bojanie z Gryfa ma blisko do wieży, a tym bardziej do smrodu?
Tutaj pachnie lasem a niczym więcej.
Ogarnijcie się bo tylko w przygłupi sposób można odpowiedzieć na ciągłe narzekania bez powodu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Wycinka w lesie Bojano (23 odpowiedzi)

8 lat słyszałem wycie jak to pis wycina lasy bez umiaru. Dzisiejszy spacer po lesie czarnym...

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Chodnik (6 odpowiedzi)

Witam około 3 lat temu przegłosowaliśmy bardzo liczną grupą chodnik na ulicy Hebla od stacji...

do góry