Widok

Dziecięce urodziny - gdzie urządzić w Baninie?

Drodzy Forumowicze :)
Przede mną równoczesne urodziny 7-latki i 4-latka. Czy możecie polecić jakieś miejsce w Baninie lub okolicy do organizacji takiej imprezy dla dzieci? A może jakiś sprawdzony animator, który poprowadzi zabawę w domu?

Możecie coś podpowiedzieć?

Z góry dziękuję :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my organizowaliśmy kiedyś podwójne urodziny w leśniczówce Gołebiewo http://www.chatkagolebiewo.pl/, razem z zakupem jedzenia (ciasta kiełbasa na grill kawa herbata itp) dla wszystkich opłatą za wynajęcie wiaty na 3h wyszło coś około 500 pln a impreza na ponad 50 osób (dzieci z rodzicami). Tyle że to było w ciepłym okresie roku i wiem też, że tam rezerwować wiatę trzeba z dość dużym wyprzedzeniem, ceny pewnie też skoczyły za wynajem, ale miejsce jest urocze, mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na Tuchomskiej jest chyba jakaś firma tym się zajmująca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w S7 organizują urodziny dla dzieci :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dynamic ivent. Generalnie zrobią co chcesz;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Portart można w weekendy zrobić urodzinki - tematyczne, na ich fb są fajne relacje z tych imprez, które już się odbyły
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Blisko do Auchan, my polecamy urodzinki w Tuptusiu właśnie tam - bardzo fajne animatorki, dużo atrakcji dla dzieci, konkury z nagrodami itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję Wam wszystkim za wszelkie namiary:) sprawdzam sukcesywnie każdy z nich!
Decyzja jeszcze nie zapadła ale oczywiście zdania moich solenizantów są podzielone wiec nie wiem czy dwiema imprezami się nie skończy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
studio S7 fitness klub na Pszennej często są tam organizowane urodziny dla dzieci, sala fajna. Polecam sprawdz jest blisko i miło ja tam wyprawiałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Portart
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Worki foliowe (3 odpowiedzi)

Posiadam dużo drzewek w ogrodzie i na jesień często muszę zaplanować cały jeden dzień na...

do góry