Widok

Dzięki Pani Doktor mam dwójkę wspaniałych bliźniąt

Jestem bardzo wdzięczna, ponieważ dzięki Pani ginekolog Stefanowicz-Kujawie mam córeczkę i synka-bliźniaki. Wspierała mnie, kiedy myślałam, że już nie będzie szansy na dziecko,a tu dwójka. Jest nie tylko profesjonalistką jako ginekolog i endokrynolog, ale również bardzo wspiera swoje pacjentki. Po zajściu w ciążę miałam komplikacje, mogłam w każdej chwili zadzwonić i otrzymałam pomoc, co jest BARDZO DUŻYM DOBRODZIEJSTWEM ze strony lekarza. Chodzi do Niej moja rodzina, poleciłam Panią Doktor również przyjaciółkom, koleżankom i każda sobie bardzo chwali. Jak widzę po powyższych opiniach sprawdza się pewna reguła psychologiczna, że na 10 pacjentek niezadowolonych, które napiszą swoje żale jest ponad 1000 zadowolonych, które nie napiszą(w końcu pod Jej gabinetem zawsze siedzą tłumy). Zadowolone może nie napiszą, ale zawsze wrócą. Za to zastanawia mnie, dlaczego te niezadowolone tak skarżą się, a chodziły po kilka lat do Pani ginekolog? Ja osobiście polecam Panią Doktor każdej kobiecie.
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jednym pasuje , innym nie. Jasne, że głównie piszą ci niezadowoleni, ale widać mają powody. Nie sądzę, by ktoś, kto nie ma powodu, skarżył się i pisał nieprawdę.
Ja też nie zniosłabym gadania przez telefon w czasie mojej wizyty, spóźnień itp.
Ale skoro jest dobra, i tak będzie miała pacjentów, nie przejmuj się tymi opiniami.
A to, że wspiera swoje pacjentki i można do niej dzwonić, jest dużym plusem - zgadzam się!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oczywiście są tłumy jak lekarz przyjmuje na NFZ i jest specjalistą to zawsze będą tłumy. Dużego wyboru się wówczas nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry