Widok

Dzięki tej szkole jazdy w końcu zdałem!

Nie mogłem zdać egzaminu praktycznego na kategorię B.Miałem półroczną przerwę,praktycznie nic nie pamiętałem tyle że wiedziałem gdzie co jest i jak się rusza i utrzymuje na pasie ruchu.Wykupiłem 5,5h. ZDAŁEM! Niemożliwe stało się możliwe.Mój wynik niezdanych egzaminów jest 2cyfrowy,żałuje że wybrałem inną szkołę a nie tą u Pana Radka :) Gdybym od początku chodził na kurs w Asie to jestem pewien że zdałbym w pierwszych 2-3 podejściach.Wielkie dzięki za pomoc,w końcu mam prawko! Genialne podejście do kursanta,Panie Radku-wielkie dzięki za cierpliwość i profesjonalnie przekazaną wiedzę!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zdałam 28 sierpnia myślałam że to nie możliwe, miałam świetnego instruktora jest nim p.Mirek który wkłada całe swoje serce w to co robi. Jest świetnym instruktorem i człowiekiem , moi znajomi pytają z kim tak świetnie nauczyłam się prowadzić, od razu zauważyli dobrą naukę. Tylko takie osoby ,jak p.Mirek mogą wykonywać profesjonalnie swój zawód jest cierpliwy,tłumaczy błędy kursantów,wspiera duchem,pociesza tych którzy tracą wiarę w siebie . Polecam serdecznie wszystkim p.Mirka bo dzięki niemu zdałam. Jeszcze raz dziękuje p.Mirku Życzę samych sukcesów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry