Widok

Dziękuję Bogu za ks. Piotra

Dziękuję Bogu za ks. Piotra, którego spotkałam w konfesjonale. Przypadkowo wszedłem do kościoła. Młodzież przygotowała się do mszy, ustawiając mikrofony i instrumenty, W konfesjonale paliło się światło. Ksiądz czekał na grzeszników. Po chwili wahania skierowałem kroki do konfesjonału. Bałem się bardzo. Nie byłem u spowiedzi kilka lat. Myślałem, że mi ksiądz nawymyśla. Wyznałem grzechy, a kapłan z łagodnością wysłuchał mojej spowiedzi i mądrze, spokojnie z wskazał mi sposoby zaradcze na moje grzechy. Od tego czasu spowiadam się u tylko niego. Rozumie mnie i zawsze pociesza. Jego kazania o 20 są przemyślane, praktyczne, mądre i trafiające w życie. Nie są jakąś teorią czy filozofią, ale pokazują jak żyć. Nie jestem już studentem, ale chętnie przychodzę na msze akademickie o 20. Oby takich kapłanów było więcej.
Moja ocena
architektura i aranżacja wnętrza: 5
 
lokalizacja: 6
 
klimat: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super msze akademickie. Nie hałaśliwe lecz dostojne, mądre, duchowe. Dziękuję za tę porę mszy a szczególnie za ostatnie kazanie.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zostałem na mszę po koncercie. odprawiał ją ksiądz piotr myślę że będzie tu wracał.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda ze przenieśli ks. Piotra. Będę modlił się aby na nowej parafi również tak pięknie działał. Dziękuję za piękne i pouczające kazania i za spowiedzi. Szkoda ze nie było księdza na odpuście. Zabrakło splendoru i radosnego śpiewu.

.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooj, szkoda.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wspominam ks. Piotra jego takt, kulturę, mądre i pobożne kazania. Życzę łask Bożych z okazji rocznicy kapłaństwa. Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry