E. Leclerc

Hipermarkety

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gdańszczanin - opinia Ogromny wybór, uczciwe ceny
~Gdańszczanin
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 30 lipca 2023

Coloratka - opinia Nie polecam sklep czynny do 21.30 wcześniej do 22 na stronie godzina...
~Coloratka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

Krystyna - opinia Duży sklep i duza różnorodność towaru. Obsluga w dziale pieczywa i ciast...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 września 2022

Krzysztof - opinia Do niedawna byłem stałym klientem wydając ok 500 zł tygodniowo na zakupy....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 sierpnia 2022

SW - opinia Kategorycznie nie polecam zakupy, a zwłaszcza zakupy on-line, w tym sklepie....
~SW
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 maja 2022

Z jarzębowska - opinia wątek zamknięty W dniu 23. 11.2020 była w sklepie na przymorzu Gdańsk o godz 7.30 gdy...
~Z jarzębowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Irena Kaczmarek - opinia wątek zamknięty Od lat w tym sklepie robię zakupy. Czasem 2 razy w tygodniu. Ogólnie jestem...
~Irena Kaczmarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

ps - opinia wątek zamknięty Dowóz ok, jednak przyjechało sporo mniej produktów niż zamówiłem, przez...
~ps
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

- opinia wątek zamknięty Nie polecam już tego sklepu i przestałam tam chodzić mimo że mam bardzo...
~anonim
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 maja 2019

Obsługa dramat ! Nigdy więcej. wątek zamknięty Nie polecam tego sklepu a obsłudze proponuję przeprowadzić profesjonalne...
~Justyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2019

zakupy wątek zamknięty sklep dobrze zaopatrzony ,dużo promocji i przystępne ceny Jest jedno ale...
~barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

i znowu to samo wątek zamknięty uwaga na ceny produktów. Wystawiają produkty z ceną widoczną z daleka (...
~LECH
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2018

Przestroga. wątek zamknięty W listopadzie 2017 roku kupiłem rower stacjonarny Dynamic RM-211 .Po...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 lipca 2018

Wszystkie owoce i warzywa wątek zamknięty Wczoraj ok 19 znaleźć świeżą cytrynę czy paprykę graniczyło z cudem. Warzyw i...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 maja 2018

Uwaga na ceny wątek zamknięty Stanowczo odradzam zakupy w tym sklepie. Często zdarza się że ceny na półce...
~guiś
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lipca 2017

Super wątek zamknięty Wszystko jak być powinno. Duży wybór towaru, świetna strefa bezglutenowych...
~Marlena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

brak opini o sklepie leclerk przymorze wątek zamknięty Witam . Opisalam w sierpniu jaka spotkala Mnie sytuacja na dziale z wedlinami...
~gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Zepsuty towar wątek zamknięty Zakupiłam kabel USB-microUSB firmy omega. Po podłączeniu do prądu w ogóle nie...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

upały a zwierzęta wątek zamknięty Dziś odmówiono mi wejścia na salę ze szczeniakiem trzymanym na rękach. Ja...
~AL
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

na dziale rybnym wątek zamknięty Ostatnio poszukując ryb natknęłam się na brzydki zapach pomiędzy mrożonkami a...
~Joanna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
48

postów

35

wątków

do góry