Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wystrzegać się! wątek zamknięty Wystrzegać się! Konsola ostatecznie wróciła niesprawna!!! serwis bardzo nie...
~Krzysztof Kitowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2017

Wciąż najlepszy serwis konsol w Trójmieście wątek zamknięty Czarodziej zmienił siedzibę (z Wrzeszcza po powodzi na Klinicznej przenieśli...
~Kleo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Kompetentny serwis wątek zamknięty Świetny serwis, nie ściemniają, rzetelnie doradzą ( odradzą). Wszystko co...
~Rayo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Kompetentny serwis wątek zamknięty Świetny serwis, nie ściemniają, rzetelnie doradzą ( odradzą). Wszystko co...
~Rayo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Najlepszy serwis! wątek zamknięty Chłopaki znając się na robocie ;) Miła, fachowa obsługa, uczciwa przede...
~Karola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Bajecznie! wątek zamknięty Wszystko na czas , wszystko w przystępnej cenie i wysokiej jakości usług!...
~Wolf
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 maja 2015

Szybko sprawnie i profesjonalnie wątek zamknięty Serwis naprawił mój tablet Asusa bez najmniejszego problemu gdy inne serwisy...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Super szybko, bardzo profesjonalnie wątek zamknięty Serwis zaskoczyl mnie szybka naprawa (usterka byla bardzo prosta i oczywista,...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Łukasz - opinia wątek zamknięty Miła obsługa, szybka i sprawna naprawa sprzętu w przystępnej cenie. Polecam
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Xbox wątek zamknięty Mila obsługa i co najważniejsze fachowa Wymiana napędu w xboxie na miejscu za...
~dachu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 stycznia 2015

Dzieki wątek zamknięty PELEN PROFESJONALIZM!!!!
~Ddk
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

PEŁEN PROFESJONALIZM wątek zamknięty Korzystałem z usług serwisu EC już nie raz. Panowie tam pracujący to...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Macbook Early wątek zamknięty Naprawa wykonana na miejscu (jaieś 20-30 minut). Jest poczekalnia, można...
~Tusi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 czerwca 2014

Dell d830 , Dell XPS 1530, 2xAsus ect... wątek zamknięty Z usług serwisu korzystam od dawna. Jak zawsze wszystko jest na 6! Usterki...
~Wolf
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

Xbox 360 LT 3.0 wątek zamknięty Bardzo szybko i profesjonalnie. Na miejscu jest poczekalnia i już po chwili...
~Damian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Paweł - opinia wątek zamknięty Bardzo porządny serwis , który potrafił przed świętami szybko i tanio...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 grudnia 2013

Polecam firme:) wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ten serwis. Przywiozlem moj Vaio i powiedzialem o...
~zwyklak
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 września 2013

naprawa XBOX'a - polecam wątek zamknięty Oddałem Xboxa do naprawy i już po 2 dniach otrzymałem wiadomość sms, że...
~Maciek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Naprawa przepalonej ścieżki na płytce PCB wątek zamknięty Niby drobnostka, ale zrobiona fachowo i od ręki! Polecam!
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Jak dla mnie rewelka wątek zamknięty Polecam ten serwis! Pełen profesjonalizm, a do tego widać, że pracują na...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry