Widok

EGZAMINATORZY PORD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czytając poniższe komentarze odnoszę wrażenie, że o innym ośrodku jest mowa. Mój pierwszy praktyczny egzamin był najgorszym dniem w moim życiu. Egzaminator p. KRZYSZTOF MAKOWSKI, był w stosunku do mnie chamski, gburowaty, zwracał się do mnie na "ty", ton wypowiedzi był stosowny. Wszystkie powyżej wymienione punkty miały miejsce poza pojazdem.
Mam pytanie, czy istnieje jakaś możliwość skargi, które nie zostanie zamieciona pod dywan? Czy jest jeszcze jakaś osoba, która została tak samo potraktowana?
Moja ocena
obsługa: -
 
pomoc merytoryczna: -
 
czas oczekiwania: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz złożyć skargę do dyrekcji PORDu, a wtedy sprawdzą czy dany egzaminator nie był zaskarżany wcześniej itd. Ale jak działo się to poza pojazdem to marne szanse, bo rozmowa nie była nagrywana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja akurat mialam podobna sytuacje z Panem Jaroslawem K.Chcialam rowniez zlozyc skarge ze wzgledu na jego chamskie odzywki i brak zwyklej ludzkiej empatii.Nie zrobilam tego gdyz balam sie,ze nie zdam kolejnego egzaminu.Kolejny egzamin zdalam i zastanawiam sie ile mam czasu na zlozenie skargi,bo chetnie teraz bym to uczynila.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Masz 2 tygodnie żeby odwoływać się od egzaminu ale skargę na złe zachowanie można złożyć raczej w dowolnym okresie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj miałam z tym panem egzamin,to był poprostu maraton na czas od samego początku słyszałam SZYBKO SZYBKO SZYBCIEJ od samego placu...spieszył się strasznie...oczywiscie oblałam....na placu zapytałam na czym oblałam,powiedział,że nie spojżałam w prawo podał mi kartke i wyszedł...zostałam sama w samochodzie...bezczelny!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry