Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam nikomu wątek zamknięty Chcialem zapisac sie na intensywny kurs j. niemieckiego. Wczesniej mialem...
~Oszukany
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Polecam wątek zamknięty W szkole panuje bardzo przyjazna atmosfera, obsługa bardzo miła i pomocna a...
~M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 lutego 2016

polecam wątek zamknięty mała szkoła z klimatem, kameralnie i na wysokim poziomie. dogodne terminy zajęć
~Janek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

bardzo wysoka jakość i przemiła obsługa wątek zamknięty cudowny klimat, świetna lokalizacja, przemiła obsługa i co najważniejsze...
~Katarzyna Wolk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Polecam wątek zamknięty Zapisałam się na zajęcia indywidualne. Jestem osobą średnio przebojową i...
~JZ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 maja 2015

angielski na + wątek zamknięty Super szkoła, prowadzący, obsługa (wystarczy dobrze zagadać i ma się fajny...
~Cz.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

DNO. Nie polecam. wątek zamknięty Zapisałam się na 3 kursy z czego udało mi się odbyć jeden. Terminy...
~mika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Totalny chaos wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły większość opinii jest niestety bardzo trafnych -w...
~avonka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

Brak profesjonalizmu wątek zamknięty Z przykrością doświadczyłam, że opinie, które można znaleźć w internecie na...
~A
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 października 2014

Odradzam !!! wątek zamknięty W zeszłym roku szukałam dobrej szkoły językowej, nawet kosztem wysokiej ceny....
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Masakra! wątek zamknięty Przepełnione grupy, różny poziom w jednej grupie - od początkującego do...
~Net
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 września 2014

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa w tej szkole nie ma pojęcia co się dzieje, każda pracownica mówi co...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 marca 2014

empik ma klienta w głebokim poważaniu!!! wątek zamknięty Przez ostatni tydzień starałam się zapisać na kurs wakacyjny do tejże szkoły....
~Ola
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

Rewelacyjna szkoła wątek zamknięty Dziwią mnie Wasze wpisy. Jestem w szkole Empik Gdańsk od przeszło 2 lat....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

nie polecam wątek zamknięty Jednym słowem kombinują. Podpisujesz umowę na odpowiedni poziom grupy a w...
~zniechęcony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 listopada 2011

kurs wakacyjny wątek zamknięty W 2010r. zapisałem się na kurs wakacyjny w promocyjnej cenie z kontynuacją...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

JULITA - opinia wątek zamknięty Szkoła Empik jeżeli chodzi o poziom nauczania być może jest godna polecenia....
~JULITA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2011

wszytsko ok wątek zamknięty chodziłem na kurs intensywny w sierpniu. dla mnie bomba. mała grupa, fajny...
~Tom
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 września 2010

Absolwent - opinia wątek zamknięty Zaskoczył mnie ostatni post na stronie. Bo co jak co, ale w empiku obsługa...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lipca 2010

hiszpański wątek zamknięty Nie polecam filii na Piwnej. W każdym razie, jeśli chodzi o hiszpański....
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
36

postów

28

wątków

do góry