Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
bardzo dobrze wspominam wątek zamknięty fajni wykładowcy, świetna miejscówka! Ceny jak wszędzie, wyposażenie też...
~Henry
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 września 2017

polecam ze względu na wykładowców , atmosferę i położenie wątek zamknięty Jestem absolwentem ESW na kierunku BW , to były fajnie 3 lata. Świetni...
~akahoshi
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2015

Opinia studenta III roku wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem tą uczelnię. Gdyby cofnąć czas, bez...
~student_III_roku
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Opinia studenta III roku wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem tą uczelnię. Gdyby cofnąć czas, bez...
~student_III_roku
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

student - opinia wątek zamknięty super szkoła, widać bardzo pozytywne zmiany. W najmniejszym stopniu nie jest...
~student
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 września 2014

Liga :-) wątek zamknięty Szkoła jak najbardziej ok. Wykładowcy ok. Wyposażenie ok. Cena ok. Blisko...
~Claudio Gentile
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

NIE POLECAM wątek zamknięty Szkoła ma bardzo dobrych wykładowców, tylko że zarządzanie nią sprawia...
~Studentka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 października 2013

NIE POLECAM wątek zamknięty Obiecują dużo w rzeczywistości nie ma nic! Po prostu. Właścicielowi chodzi...
~Meg
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

ESW - bardzo dobra szkoła wyższa wątek zamknięty Jako studentka pierwszego roku Turystyki i Rekreacji polecam wszystki studia...
~Studentka ESW
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

zdzierają z kasy wątek zamknięty Zmiana właściciela doprowadziła do dodatkowych kosztów ponoszonych przez...
~KAM
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Jestem na I roku i wiem że to był dobry wybór. Poza...
~Miron
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Adi - opinia wątek zamknięty Poznałem tu wielu świetnych znajomych. Panuje bardzo przyjemna atmosfera....
~Adi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Karolina - opinia wątek zamknięty Faktycznie przez chwilę było źle bo poprzedni właściciel się nie przykładał...
~Karolina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Dusia - opinia wątek zamknięty Studiuje na II roku Turystykę i Hotelarstwo. Jestem bardzo zadowolona z...
~Dusia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

14

wątków

do góry