Widok

Egzamin teoretyczny na testy na prawo jazdy

Jak do niego podejść aby zdać? Podobno pytania nie są łatwe i oczywiste jak to było np 10 lat temu. Mój znajomy - zawodowy kierowca zdobył około 45 pkt na 74 możliwe, to chyba nie jest aż tak dobrze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra rada zrób sobie testy na kompie 30 min dziennie to wystarczy działa ja tak robiłem i za pierwszym razem zdałem testy bez problemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rób tak jak kolega tutaj napisał, a spokojnie zdasz.
Jeżeli chodzi o aktualne testy, to można je znaleźć na stronach ministerstwa. Ale uwaga, pytania są bez odpowiedzi.
U nas instruktor od razu powiedział, że on może nam dać płytkę, ale lepiej, abyśmy założyli sobie konto na portalu z pytaniami egzaminacyjnymi typu LTesty. Miesięczny dostęp do wszystkich pytań kosztuje 18 zł, ale są one przygotowane w taki sposób jak na egzaminie. Pula ponad 1500 pytań z opracowaniami (można wyświetlić dlaczego dana odpowiedź jest prawidłowa a nie inna). No i duży plus za to, że można rozwiązywać na smartfonie za pośrednictwem aplikacji (tam na stronie masz wyjaśnione co trzeba ściągnąć i jak skonfigurować).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawojazdy360. Zajefajna stronią. Pytania niemal identyczne z egzaminem. Dzięki tej stronie zdalem testy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważam że egzaminy są za łatwe, powinny też zawierać testy psychologiczne i test IQ , w końcu samochodem można zabić dość prosto.

Jeżeli test stanowi dla ciebie problem może warto zastanowić się czy nadajesz się na kierowcę ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
po twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie powinieneś nigdy mieć rpawa jazdy - jeżeli już jakimś cudem takowe posiadasz - oddaj je
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
po twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie poradziłbyś sobie ze zdaniem takiego egzaminu, więc jeżeli jakimś cudem udało się tobie zdobyć prawo do kierowania pojazdem to życzę szerokiej drogi i mniej stresu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżdżę bez i nie mam z tym problemu, w razie próby kontroli zrywka i tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
testy testy i jeszcze raz testy- to nie wkuwanie na pamięć a ze zrozumieniem. Ja uczyłem się korzystając z serwisu http://www.ltesty.pl Odpowiedzi z wyjaśnieniami tam są, to się nauczysz ze zrozumieniem i zdasz bez problemu. Nic nie jest trudne, wystarczy się przyłożyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zdawałem 8 lat temu. Teoria była łatwa. Trudno mi powiedzieć jak jest teraz ale zdania znajomych co zdawali niedawno są podzielone. Ja bym poszukał w necie testów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

do góry