Widok

Egzaminatorzy Pord

PORD Gdańsk Temat dostępny też na forum:
fantastyczny to jest Michał Lewandowski.
Pod każdym względem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jest bardzo rzeczowy, komendy wydaje zdecydowanym głosem i nie czyha na błąd zdającego. Profesjonalista i takich egzaminatorów życzę osobom, które egzamin mają przed sobą
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
oblal mnie 2 razy ;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Fakt facet bardzo przyjemny i sympatyczny choć mnie oblał :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6
bardzo miły i zdałam u niego za pierwszym razem, rewelacja!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Facet który ma miesiączkę tak bym to nazwał lizus brzydki morde piłuje ale tacy faceci którzy nie maja w domu nic do powiedzenia tak maja pewnie to jego zona w domu spodnie nosi
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7
ja osobiście polecam pana Wojtka O., wspaniały człowiek. gdy wsiadłam do samochodu stres zniknął. :)) zdałam :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
trafiłem na tego egzaminatora na moim pierwszym i ostatnim egzaminie , zdałem , bardzo sympatyczny facet !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Egzaminator 'z powołania' :))
nie stresuje, jasno wydaje polecenia, miły, rzeczowy ..
Złego słowa nie można powiedzieć :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
To prawda, pan Lewandowski to bardzo sympatyczny egzaminator, wszystko spokojnie, bez stresu, uprzejmie. I nie stara się oblać na siłę. Naprawdę, bardzo pozytywny egzaminator :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Potwierdzam - pan Michał to prawdziwy egzaminator ma świetne podejście do zdającego tłumaczy co jest źle, co dobrze, czasami opierniczy ale to jest potrzebne żeby komuś wbić do głowy jakie błędy popełnia:) zdawałem u niego na kat. C z wynikiem pozytywnym 06.04.2016 serdecznie z tego miejsca go pozdrawiam. Takich profesjonalistów nam potrzeba.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jest ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2


Facet nie ma pojęcia jak powinien przebiegać egzamin na prawo jazdy. Krzyki i niestosowne uwagi od pierwszych minut na placu manewrowym. Nadaje się tylko do pługa i sadzenia kartofli a nie do egzaminowania ludzi na prawo jazdy na egzaminach państwowych. Nie życzę nikomu tego egzaminatora. Gdyby to ode mnie zależało gość już by wyleciał z roboty za mobbing. Ponadto po raz kolejny moderator usuwa mój negatywny komentarz.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Zgadzam się ... najbardziej fantastyczny ze wszystkich fantastycznych egzaminatorów, z jakimi miałam przyjemność "oblać" egzamin :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

...i to nie jest ironia :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Michał Wieczorek - ocena (4 odpowiedzi)

Współpraca z Willbudem to ogromny stres i nieuczciwość. Mimo podpisanej umowy na zakup domu w...

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

Klientka - ocena (3 odpowiedzi)

Mam pytanie: czy ktoś nadzoruje pracę kurierów? Przecież my jako klienci płacimy za usługę...

do góry