Widok

Eko-Groszek kupiłeś(aś) dobry kaloryczny pochwal się gdzie?

Dom i mieszkanie Temat dostępny też na forum:
Jaki gdzie i za ile.Dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

od 2 sezonów biorę z taniopal.pl, kupuję zwykły ekogroszek po 600
i wysokoenergetyczny po 800, pakowany po 25 kg, oczywiście z transportem na paletach tak że nie ma problemu z przerzucaniem.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ekogroszek suchy, niska zawartość popiołu, workowany lub luzem, szybka dostawa na terenie całego kraju w cenie towaru tylko 689 zł / T.
Poleć nas swoim znajomym, a jeśli dzięki Tobie nasza firma sprzeda min. 10T węgla dowolnej postaci TABLET GRATIS.
Dla osób odbierających osobiście nasz węgiel z centralnego magazynu (powyżej 4T) profesjonalne czyszczenie komina GRATIS.
Rzetelność naszej firmy potwierdzona samymi pozytywnymi komentarzami Kupujących na Allegro sprawdź nas!
W razie pytań proszę dzwonić, tel. 509 637 149.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też zamawiam z taniopal.pl, kupiłem na ten sezon ekogroszek i ekogroszek czeski, zamierzam mieszać obydwa. Pali się dobrze, ilość popiołu jest niewielka. Worek jest wentylowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz nowa niższa cena - tel. 509 637 149 - polecam, dzwon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę nie dzwonić już pod numer tel. 509 637 149 ogłoszenie nieaktualne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kupowałem w Gdyni, ale ceny jakie miał Mirek skłoniły mnie do szukania innego dostawcy. Znalazłem serwis http://www.gielda-paliw.com/ekogroszek-cena.html gdzie składam zlecenie kupna a sprzedawcy przesyłają oferty. Zamówiłem groszek Pieklorz w cenie 870zł a nasz Mirek sprzedaje ten sam po 990zł/t. Jeśli ktoś szuka to polecam,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to nie jest tak, że w ogóle nie powinno się za bardzo jeść roślin strączkowych?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiakos, jesteś blondynką? ;P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tak Kasiu rosliny straczkowe to zlo ale mam w piwnicy jeszcze 50kg ekogroszka i musze go zuzyc. Prawdopodobnie zrobie przyjecie dla sasiadow. Kazdy naje sie do syta !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A później zbierzcie eko-gaz do jednej butli... ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie bedziemy zbierac do jednej butli tylko razem pojdziemy do sauny ! tam oddamy sie aromaterapii
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem, że to jakiś troll, albo szyfr na kupowanie zioła czy czegoś mocniejszego? :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam podobne pytanie gdzie można kupić dobrej jakości ekogroszek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo polecam ekogroszek z GS w Baninie. Kaloryczność około 29 MJ/kg palimy nim od lat, nie można porównywać go z konkurencją.
Dodam, że ten co my kupujemy to na dobrą sprawę miał ale grubego przesiewu i ślimak w piecu sobie radzi bez najmniejszego problemu, ilość popiołu mała. cena z dowozem jakoś 500 zł/ tona, słyszałam że mają teraz promocję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Czarną Perłę od http://ktkpolska.pl/ - suchy, bez spieków i mało popiołu. Jak dla mnie kaloryczność 24 MJ idealna - przy większej miałem skorupy spieków w piecu, teraz palę i nie patrzę na nic :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od siebie mogę polecić https://stabek.pl/ - transport za darmo, eko suchy jak popiół, nie spieka się i dopala do "czysta"
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

zobacz również na stronę gielda-paliw.com tam masz wiele ofert i możesz zamieścić bezpłatne ogłoszenie o ilości i rodzaju potrzebnego opału
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z kolei z mojej strony mogę polecić kuppanwyngiel. Za każdym razem jestem zadowolony z tego co zamawiam, zero problemów! Naprawdę dobry produkt :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam platformę internetowa SwiatOpalu.pl mają bardzo obszerną ofertę jeśli chodzi o opał i co najważniejsze dostarczaja tak jak obiecuja 48h.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pojawiły się nowe narzędzia w sieci, czyli wyszukiwarki opału które przyspieszają etap szukania najlepszej oferty. Trzeba googla o wyszukiwarkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje cały czas od http://bostal.com.pl/wydajnosc-i-ekologia-ekogroszku-skarbek/ ceny utrzymują się na tym samym poziomie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

zegarki (10 odpowiedzi)

Hej :) chciałabym kupić zegarek męski. Wiem że podobają się typu g-shock. Tylko ceny porażające...

UE 261 (3 odpowiedzi)

Po nieoczekiwanym opóźnieniu lotu mam do czynienia z kwestią odszkodowania zgodnie z prawem UE...

kluby gay'owskie (67 odpowiedzi)

poszukuje dobrego klubu gay'owskiego w 3city, enzym, szpilka... co dalej? help niezbedna...

do góry