Widok

Ekshibicjonista na noskowskiego!!!!

Suchanino Temat dostępny też na forum:
Pózną noca młody gosc bije qnia na balkonie!!!! Młody ok 25-28 lat brunet szczupłej postury . Gdy słyszy damskie głosy pokazuje sie na balkonie masturbując sie .

ps. Wiem jak wygladasz jezeli to czytasz ogarnij sie !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Żeby było mniej śmiesznie jest to nad przedszkolem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drogie Detektywki: co stoi na przeszkodzie, żeby zgłosić ten fakt gdzie trzeba???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Drogie detektywki. Dlaczego zaglądacie na cudze balkony? ;)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzwonione było gdzie powinno być. Trudno nie spojrzec ciemna noca na balkon gdzie ktos sie podswietla masturbując się i wszystko sie odbija jak ma ochote sie branzlowac niech to robi w domu albo nie podswietla sie . A może to Ty skoro karzesz nie patrzec na cudze balkon.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Hmmm, wystarczy nie patrzeć...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Skoro na zgłoszenia nie ma reakcji, może dobry byłby dowód w postaci filmiku lub zdjęć, skoro ów pan tak chętnie się pokazuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"A może to Ty skoro karzesz nie patrzec na cudze balkon."

Nie mam balkonu więc raczej nie. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moze i lepiej ze nie masz balkonu bo niewiadomo co bys wyprawial
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Każdy się masturbuje. Kto napisze, że nie, to skłamie. Jeśli tak Was to razi, to nagrajcie filmik i zgłoście gdzie chcecie. Ja miałam kiedyś sąsiada, który oglądał gazetki i od tego patrzenia robiło mu się niewygodnie w spodniach. Potem robił co przyjemne i wychodził z pokoju. Nie zasłaniał okna i gdy stałam wieczorem piętro wyżej na balkonie jakieś parę metrów od niego widziałam wszystko jak na dłoni. Nigdy o tym ani jemu, ani nikomu z naszych wspólnych znajomych nie wspomniałam. Mogłam wyjść a jednak zostawałam do końca. Może to ja byłam większym zboczeńcem gapiąc się na jego intymne doznania.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dla mnie to nie jest normalne czlowiek ktory robi to z premedytacja pokazujac sie zeby ktos na niego patrzyl a nie dla wlasnej potrzeby , akurat w jego przypadku to nie jest dla wlasnej potrzeby . Niestety narazie nie mam okazji aby go nagrac i nie mam odpowiedniego sprzetu bo poprzedni sie nie nadawal bo z przyjemnoscia bym przekazala material gdzie trzeba , moze by go wyslali na leczenie . Mlody chlopak ktory powinien gunic sie po dyskotekach ale nie czychac w oknach .... zalosne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Kryminalne Trójmiasto

Poszukiwany: Marcin Kropidłowski (44 odpowiedzi)

Marcin Kropidłowski . Rodzice: JADWIGA, GERARD Data i miejsce urodzenia: 1981-05-28,...

Zaginiony: Jacek Adamczyk (15 odpowiedzi)

Jacek Adamczyk . ur. 20.10.1966 r. zam. Gdańsk, ul. Arkońska 244/4 Komisariat Policji w...

do góry