Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zmywarka Samsung wątek zamknięty Niestety muszę dołączyć do chóru klientów bardzo niezadowolnonych. Serwis...
~Beata Białobrzewska
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

Naprawa lodówki Samsung wątek zamknięty Szczerze odradzam tą firmę . naprawiali mi lodówkę samsung już dwa razy...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

'' Naprawa lodówki Samsung'' wątek zamknięty Witam wszystkich obecnych i o zgrozo przyszłych klientów tej firmy. Od kilku...
~Urszula Grenda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 lutego 2014

Samsung agd nigdy więcej w pomorskim wątek zamknięty Jak w tytule mam prawie wszystkie sprzęty samsunga. Gdy popsuł się tv -...
~SMG
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 maja 2013

Liebherr lodówka wątek zamknięty ODRADZAM JAKIKOLWIEK KONTAKT Z NIMI! Chyba, że ktoś ma dużo zdrowia, nerwów...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

Naprawa lodowki Samsung wątek zamknięty Fachowo, szybko ceny w miarę umiarkowane. Polecam
~gosc
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

Serwis Samsung Pralka wątek zamknięty Dziś zgłoszona na infolinii Samsunga usterka, Samsung podał termin na...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

naprawa mikrofali wątek zamknięty dałem kilka dni temu do naprawy mikrofalę Samsung.Żona wczesniej wsadziła...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

Jestem zadowolony wątek zamknięty Ostatnio korzystałem z usług serwisu przy naprawie lodówki Samsunga i jestem...
~Marek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Dlaczego nie kupię sprzętu AGD firmy Samsung? wątek zamknięty Właśnie z powodu tego serwisu. To jedyny serwis na terenie Trójmiasta,...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

ŻENADA, MASAKRA, OLEWANIE KLIENTA, BRAK SKALI DLA SŁÓW KRYTYKI wątek zamknięty Nie wiedziałem, że w dzisiejszej Polsce jeszcze takie miejsca istnieją. Byłem...
~zażenowany klient
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 czerwca 2010

Lodówka wątek zamknięty No cóż nie wiem od czego zacząć,moze od stycznia sie ciągnie temat.... Panie...
~Ela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

Super serwis! wątek zamknięty Przemiłe panie w recepcji,technik też w porządku,szybki i solidny!
~Danuta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Nie polecam! wątek zamknięty Oddałam ekspres do naprawy.Gdyby nie mój telefon przypominający o naprawie...
~klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2013

porażka wątek zamknięty Naprawa ekspresu ciśnieniowego Saeco - totalna porażka i kpina z klienta....
~aa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

Expres ciśnieniowy Krups wątek zamknięty Oddałem do naprawy 1,5 roczny expres ciśnieniowy Krupsa na gwarancji. Nie...
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

naprawa pralki wątek zamknięty Masakra!!!Co z tego że pan przyjechał na drugi dzień skoro nic nie zrobił i...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2013

NAJGORSZY SERWIS ŚWIATA wątek zamknięty Byłem tam wczoraj z Blenderem Philipsa i...nie otworzono mi:O Przejechałem...
~karol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Szczerze nie polecam!!! wątek zamknięty Jedyne co mogę powiedzieć to że szczerze nikomu nie polecam telefon milczy...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 stycznia 2013

Potwierdzam partactwo i cwaniactwo tej firmy wątek zamknięty od rana do wieczora mają odłożony telefon ,działa tylko w nocy jak nikt tam...
~Adam
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
56

postów

47

wątków