Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
W końcu rozwiązanie mojego problemu wątek zamknięty Serwisant z eldomu podszedł profesjonalnie do mojej zepsutej zmywarki gdzie...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

polecam wątek zamknięty Miła, sprawna dość obsługa. To co chciałam to załatwiłam.
~klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

Obsługa klientów wątek zamknięty Omijajcie z daleka, jeśli nie chcecie się zdenerwować. Zaczynają od 100zł za...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Co to za serwis wątek zamknięty Pani przyjmująca zgłoszenia bardzo nieuprzejma,agresywna.Nie potrafi udzielić...
~jamos
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Stanowczo odradzam wątek zamknięty Firma wyjątkowo nieprofesjonalna. Brak informacji o konieczności poniesienia...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

serwis???? wątek zamknięty w dniu 14.05.2014r. (czwartek) dałem do naprawy golarkę Braun do odpłatnej...
~wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

o co chodzi??? wątek zamknięty Merytoryczna wiedza? to pojęcie obce obsłudze... A ceny części... razy 10 w...
~kowal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2013

Zepsuli mój odkurzacz wątek zamknięty Po dwukrotnej samodzielnej naprawie zwijacza w odkurzaczu Zelmer Meteor 2,...
~krecik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

(...) wątek zamknięty Chciałam zgłosić kuchenkę po gwarancji u nich,gdy usłyszałam ze termin...
~Agata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 października 2012

Profesjonalizm na poziomie Republiki bananowej.... wątek zamknięty Dwie wizyty pseudo mechanika do awarii prawdopodobnie programatora pralki...
~adam50
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lutego 2012

Tragedia do potegi wątek zamknięty oddałam na gwarancji lodowke hot pointa poniewaz ze zbiorniczka z tylu...
~sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 września 2011

Bardzo profesjonalnie wątek zamknięty Korzystałam z usług firmy Eldom, bo zepsuła mi się pralka. Najpierw wizyta...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry