Widok

Elektromontaż Gdansk Finlandia

Otrzymalem oferte pracy w elektromontażu na budowie elektrowni w finladndii. Jezeli ktos wie i napisalby jakie sa tam warunki zatrudnienia i jak ogolnie sytuacja tam wygląda bym byl bardzo wdzieczny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-co sie chwalisz,jedz i zobacz na wlasne oczy,bo wszyscy na pewno z forum pracuja w energomontazu w finlandii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17
kolego ty masz ze sobą chyba jakis problem i to powazny bo tu nie ma sie czym chwalic trzeba plakac ze zamiast siedzieć w domu i robic na miejscu to trzeba tulac sie po swiecie bez rodziny czasami w obskurnych warunkach bo w kraju nie zarobisz
potem zarobi 1500 jeden z drugim pełna flustacja i wypisuje bzdury w internecie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolega zgred, powinien podać rękę Halewiczowi z ub
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
test
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca 6 tyg/2 tyg w domu ,zarobki 9/12 euro w zaleznosci od stanowiska,wyzywienie we wlasnym xakresie, i na pewno nie jest tam jak bylo w notwegii , wiecej w google poszukaj.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam to co wyżej...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki kolego za info !!! Jeszzce jezeli moglbys mi pisnąć na jakiego rodzaju umowie jest ten wyjazd i po ile godzin sie pracuje to dalo by mi to wystarczjacy obraz przed rozmoową z nimi.
Z góry wielkie dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
-umowa "teraz" -chyba na rok chyba ze cos zmienili,(test na narkotyki musisz zrobic) pn-pt 10,sob 8 tak to mniej wiecej wyglada,szcegolow dowiesz sie na rozmowie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/praca-dla-elektromonterow-w-finlandii-ogl4103372.html"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chcesz doznać szoku
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hahahaha...od stanowiska, jak wszyscy są pomocnikami elektryków żenada..!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tam bylem ichetnie bym wrocil nawet za pomocnika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłem i nie polecam. kase wiszą do teraz ;/ to ty chyba za 5 zł pracowałeś jak chcesz wrócić. ludzie sami zjezdzaja bo kasy brak
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi też kase wiszą za podatek....i pewnie nie tylko mi.... za 2012 rok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Aniołki

Przeprowadzki (41 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

titan premium opinie (6 odpowiedzi)

Gwarantujemy, że Ty i Twoja partnerka będziecie zadowoleni! Nadal zastanawiasz się – Titan Gel...

Orzeszkowej 7 (5 odpowiedzi)

Aniołki to dzielnica dla osób, które cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z miejskiego...

do góry