ELIKSIR

Drink Bary Bistro Restauracje

Gdańsk, Mariana Hemara 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia Z okazji 25-lecia małżeństwa dostaliśmy od znajomych zaproszenie do Waszej...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 31 marca 2023

Bernard - opinia Przerost formy nad treścią... !!!
~Bernard
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 lutego 2023

A. - opinia Najlepsze miejsce w Gdańsku ️ Profesjonalna obsługa. Koktajle kosmiczne
~A.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Martin - opinia I booked here for a romantic dinner with my girlfriend. Sadly it seems they...
~Martin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 września 2022

Sylwia - opinia Rozczarowanie Przede wszystkim obsługa pozostawia wiele do życzenia. Nie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 sierpnia 2022

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Kolejny raz kelner psuje wszystko co tylko się da. Przy wejściu już...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 października 2021

Dowódca - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w każdym calu, bez sztucznego przepychu. Kelner odpowiedział...
~Dowódca
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 października 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre miejsce z dobrymi drinkami dopasowanymi do dań!
~Michał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 października 2021

Aneta - opinia wątek zamknięty Naprawdę warte odwiedzenia! polecam
~Aneta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

byku - opinia wątek zamknięty Bardzo miło smacznei legancko napewno wrócimy
~byku
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 grudnia 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Wspaniałe jedzenie, obsługa i klimat. Ciekawa koncepcja z oryginalnymi...
~Marta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 maja 2020

Paulina - opinia wątek zamknięty Pierwszy raz kosztowałam menu degustacyjnego, zamówiłam 5 dań (mięsne) i było...
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 marca 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Restauracja na wysokim poziomie. Ciekawe drinki, przepyszna kuchnia. Menu...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Emanuela - opinia wątek zamknięty Byliśmy z mężem na romantycznej kolacji. Jedliśmy menu degustacyjne z...
~Emanuela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 grudnia 2019

Za jakość się płaci wątek zamknięty Można by pisać I pisać. Obsługa na poziomie - potrafi dopasować się do...
~Sławomir
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 czerwca 2019

Skrajne odczucia. wątek zamknięty Po otrzymaniu telefonicznej informacji, że są wolne stoliki, poinformowano...
~Jan
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 października 2017

polecam wątek zamknięty Byłam na nocy restauracji, menu nam się spodobało więc poszliśmy, od progu...
~aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Przyjemne miejsce o wysokim standardzie! wątek zamknięty Trafiłem przypadkiem idąc w sobotę od knajpy do knajpy. Bar znajduje się na...
~chester
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Eliksir wątek zamknięty W tej restauracji/cocktail barze jest sporo sprzeczności, byłam tam pierwszy...
~M
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Polecam każdemu wątek zamknięty Odwiedziny w Eliksirze, mimo tego że trochę przez przypadek, to bardzo udane....
~Engi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry