Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
! wątek zamknięty Witam, nie zgadzam sie z poprzednim Przedmówcą iz moim zdaniem Dobrze robią...
~Tomek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2013

GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty FAJNE MIEJSCE NA SPEDZENIE MILEGO WIECZORU W TOWARZYSTWIE, MOZNA POGRAC,...
~ALAN
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

Od wczoraj były klient - opinia wątek zamknięty Niestety po kilku wizytach tam spotkała mnie niemiła niespodzianka. Zostałem...
~Od wczoraj były klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 marca 2013

Tradycja wątek zamknięty Elizjum wciąga od pierwszego pojawienia się tam ;) Pamiętam jak 2 lata temu...
~Stały bywalec ;)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

tradycyjnie elizjum wątek zamknięty Przychodzimy ze znajomymi do Elizjum od jakiegoś roku regularnie 2-3 razy w...
~stała bywalczyni
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

PIWO KOSZMAR! wątek zamknięty Niby wszystko fajnie pieknie ale wydaje mi sie ze wlasciciel oszczedza na...
~Z
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

Polecam ! wątek zamknięty Wchodzisz i zapominasz o całym świecie. Sympatyczne barmanki. Dobre piwo....
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2012

Godne polecenia. wątek zamknięty Pub należy do jednych z tych do których lubię uczęszczać, miła atmosfera,...
~Daniel
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 maja 2012

polecam! wątek zamknięty jestem naprawde mile zaskoczony emojami jakie doswiadczylem dzis podczas...
~Max
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2012

X - opinia wątek zamknięty mila obsluga, ceny takie jak wszedzie, klimatyczny wystroj plusem jest strefa...
~X
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 maja 2012

Skandal wątek zamknięty Obsługa- bez rewelacji Menu- jak to w pubie Klimat- tu cytat przy barze " ej...
~Karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 października 2011

POLECAM!!! wątek zamknięty naprawde mile sie zaskoczylam, niesamowity klimat, fajna muza i przemila...
~jola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Polecam wątek zamknięty Bardzo fajny pub do oglądania meczów- kila porządnych telewizorów, na górze...
~Kaper
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 listopada 2010

sympatyczne miejsce;-) wątek zamknięty Mozna wpasc w tyg na browarka jak i poszalec w weekend.Barmanki sympatyczne...
~Maxxx
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2010

POZYTYWNIE ALE OBIEKTYWNIE !!;-)) wątek zamknięty Polecam ten club ponieważ zmiany wprowadzone od pewnego czasu sprawiły że to...
~mega imprezowiczka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2010

Elizjum wątek zamknięty Co ciekawe nikt jeszcze nie napisal o imprezach ostatnio odbywajacych sie w...
~Ania
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2010

stała bywalczyni - opinia wątek zamknięty w końcu pub zaczeli odwiedzać fajni faceci i ładne kobietki :)
~stała bywalczyni
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 marca 2009

M****** - opinia wątek zamknięty ........ nigdy nie miałam brudnych rzeczy od tych foteli a potrafię się ubrać...
~M******
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 lutego 2010

Spoko pubik! Znaczy klub juz teraz... :) wątek zamknięty No to zaczniemy od obslugi klienta: dla mnie zawsze mila, pogadac sie da,...
~Jac
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 października 2009

A. - opinia wątek zamknięty Dziwią mnie opinie wcześniejszych komentatorów... Miejsce w 99% odbiega od...
~A.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
35

postów

30

wątków

do góry