ELKA SCHOOL Gdynia

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Świętojańska 38

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena nowy temat Indywidualne podejście do klienta - mogłam kurs odbyć on-line, co bardzo mi...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 20 marca 2024

Wiktoria - ocena Super, wszystko ladnie wyjasnione, najlepsza szkola jazdy w trojmiescie.
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 6 marca 2024

Nikola Tomasik - ocena Super ludzie pracują w biurze, i Pani Emilka niesamowicie tłumaczy. Polecam z...
~Nikola Tomasik
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Ania - ocena Kurs wart każdej złotówki. Grydyk the best :)
~Ania
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 3 listopada 2023

Julka - opinia Bardzo polecam, super szkoła, zawsze super miłe Panie, najlepszy instruktor z...
~Julka
2

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 16 lutego 2023

Aneta - ocena Świetna szkoła, bardzo miłe i pomocne dziewczyny w sekretariacie. Po kilku...
~Aneta
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 27 września 2023

drtygrys - opinia Wysoka jakość szkolenia, sumienne podejście do każdej minuty kursu, czyste...
~drtygrys
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 września 2023

Grażyna - opinia Egzamin zdany 3 tygodnie temu. Jestem ze słusznym peselem i przez całe życie...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 11 września 2023

Daria - opinia Bardzo polecam Elke school Gdynia, obsługa w biurze świetna, panie...
~Daria
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 23 maja 2023

Karolina.T - opinia Najlepsza szkoła jazdy. Przemek-instruktor Jest bardzo dobrym nauczycielem,...
~Karolina.T
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 18 maja 2023

Piotrek - opinia Bardzo polecam pana Wojtka Naklickiego. Przesympatyczny czlowiek i świetny...
~Piotrek
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 16 maja 2023

Kinga - opinia bardzo polecam! Jeździłam z panem Wojtkiem N. I bardzo się cieszę, że tak...
~Kinga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 lutego 2023

Dominik - opinia Super szkoła wszystko zorganizowane szybko, porządnie tak jak powinno być....
~Dominik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 stycznia 2023

Mateusz B - opinia Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia z teorii. Atmosfera podczas jazdy z...
~Mateusz B
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 grudnia 2022

Daniel - opinia Ja również polecam elkaschool a w szczególności Michała Starosza na kat A,...
~Daniel
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 listopada 2022

Marta Bianga - opinia Polecam w 100% zarówno szkołę jazdy jak i instruktora Wojtka Naklickiego....
~Marta Bianga
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 października 2022

Edyta - opinia Polecam wszystkim, nawet tym ze słusznym peselem kurs z Elka School....
~Edyta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 września 2022

Maugo - opinia Polecam w 100% zarówno szkołę jazdy jak i instruktora Grzegorza Kaczmarczyka,...
~Maugo
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 sierpnia 2022

Lidia - opinia Polecam wszystkim Elka School. Wykupiłam tam tylko dodatkowe godziny, ale...
~Lidia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 lipca 2022

Aga - opinia Bardzo, ale to bardzo polecam! Ogromne podziękowania dla Pana Piotra Kowerdej...
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 lipca 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2095

postów

1961

wątków

do góry