Empik

Księgarnie

Gdańsk, Kołobrzeska 41C

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tragedia wątek zamknięty Niestety rzadko pisze negatywne opinie ale sytuacja jaka miała miejsce...
~Beata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

obsługa wątek zamknięty poniżej normy, jeżeli kierowniczka wyprasza z salonu bo jest niekompetentna i...
~jan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 kwietnia 2019

Nieprofesjonalna obsługa, lekceważące podejście do klienta wątek zamknięty Kiepski poziom jakości obsługi; panowie przy kasie (jeden duży drugi mały) w...
~B.K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2017

NIE MOZNA SIE DODZWONIC wątek zamknięty Potwierdzam,polaczenie telefoniczne jest niemoziwe.Uwazam,ze to zle swiadczy...
~Ania
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2012

NITK! NIKT NIE ODBIERA TELEFONÓW!!!!!! wątek zamknięty FATALNA OBSLUGA MOZNA DZWONIC DO INFORMACJI 3 GODZINY A I TAK NIKT NIE...
~M
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2011

Tragiczna obsługa! wątek zamknięty Brak cen przy produktach, niezorientowani sprzedawcy, niemiła obsługa, która...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Bileteria. wątek zamknięty Salon Empik w CH Alfa Centrum trzeci rok z rzędu ma rzekomo popsutą drukarkę...
~Magda
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 lipca 2013

WOROWADZENIE KLIENTA W BŁĄD. wątek zamknięty DZIŚ, CHCĄC SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI 1+1 USŁYSZAŁAM OD NIEMIŁEJ OBSŁUGI ,ŻE...
~BEA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 maja 2013

stały klient - opinia wątek zamknięty Przemiła obsługa, pomocna. Mają promocje przez które nie raz już kupiłam coś...
~stały klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 grudnia 2012

Brawo... wątek zamknięty Dziś o godzinie 10 rano miała ruszać sprzedaż biletów na koncert. Panowie nie...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2013

nie mozna się dodzwonić - nikt nie odbiera wątek zamknięty automat jak w pogodynce każe czekać na operatora albo wybrać opcję, ale po...
~oline_k
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 marca 2012

nie odbieraja telefonów!!! wątek zamknięty dzwoniłam i faktycznie potwierdzam nikt nie odbierał przez długiiiii czas-nie...
~gabi.piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry