Empik

Księgarnie

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gerard z Rodziną - ocena Bardzo miła i fachowa obsługa Pań za ladą jak i w doradztwie
~Gerard z Rodziną
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 października 2023

Iwona - opinia wątek zamknięty Salon Empik piękny , przestronny ale.... Obsługa tak zajęta swoimi sprawami ,...
~Iwona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 maja 2014

Asortyment OK - obsługa NIE wątek zamknięty Lubię empik za jego uniwersalność, można tu kupić najnowsze książki, gry...
~xxc
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

Pani Magdalena wątek zamknięty Pani Magdalena kasjerka (zmiana 2.09.2013 o godzinie 19:27) nie nabiła mi...
~kientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

odradzam zakupow w empiku wątek zamknięty Obsluga :ludzie ktorzy tam pracuja sa poprostu beznadziejni , ceny z kosmosu...
~ziomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2013

reklamacja wątek zamknięty Sprzedano mi wadliwy e-czytnik, który był przeznaczony jako prezent pod...
~Wojciech Wszędybył
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

nawet wątek zamknięty super ceny i fajne żeczy
~piter
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 maja 2012

Najlepsza obsługa :) wątek zamknięty Obsługa bardzo miła, sympatyczna i pomocna, a w szczególności pan Kuba :)
~anil.ewe@onet.pl
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2011

Empik wątek zamknięty Ceny są strasznie wysokie. Jedna płyta (The Doors) kosztowała 60 zl....
~Don't Cry
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

empik ogólnie wątek zamknięty Empik ma po prostu za duży asortyment, nie kupi sie tam tylko książek jak...
~plowy_turysta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 marca 2012

nędzne ceny wątek zamknięty Po pierwsze CENY np. gier są o jakieś 20 pln droższe niż o jedno piętro wyżej...
~Andrzej G
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 listopada 2011

UWIELBIAM TEN SALON!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z zakupów robionych w tym Empiku. Obsługa...
~xXx
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

karolina - opinia wątek zamknięty ten empik chyba lubię najbardziej jedyna rzecz która mi przeszkadza to daty...
~karolina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
18

postów

13

wątków

do góry