Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Starają się wątek zamknięty Fajne miejsce...lubię się tam zaczytywac...
~Mol książkowy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 grudnia 2017

Niemiła atmosfera wątek zamknięty Bardzo niemiła obsługa i atmosfera panująca w sklepie. Sprzedawcy z przymusu...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 marca 2017

Opieszałość obsługi i podejście lekcewarzace wątek zamknięty To już drugi raz kiedy odbieram coś ze stoiska w Empiku Przy Podwalu Grodzkim...
~Irena
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2016

Bardzo uprzejma i rzetelna obsługa wątek zamknięty Bardzo uprzejma i rzetelna obsługa. Duży wybór i możliwość szybkiego...
~Nataneal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2016

tam chyba nikt nie pracuje ;/ wątek zamknięty Mają gdzieś klientów. można dzwonić i dzwonić i tak nikt nie odbierze. Żenada.
~x
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Dzwonie co chwile nikt nie odbiera... wątek zamknięty Byłem tydzien temu po płytę wcześniej dzwoniąc pare razy i nikt nie odbierał...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

Żenująca obsługa na skrajnie niskim poziomie wątek zamknięty Dzisiaj postanowiłam kupić ramki do zdjęć w empiku. Jestem mamą i poruszam...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 grudnia 2013

Zamówienie online przedpremierowe wątek zamknięty Zamówiłem sobie gierkę na parę tygodni przed premierą a że to nie małe...
~JK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 listopada 2013

calkiem ok wątek zamknięty Dzisiaj dzwonilam, zeby zasiegnac informacji i przy drugim podejsciu udalo mi...
~Maja
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

Brak kultury pracowników Empiku wątek zamknięty Poszukiwałam w empiku płyty a ponieważ nie mogłam jej odszukać podeszłam do...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Zyga - opinia wątek zamknięty Grzecznie zapytałem o płytę Trzeciego Wymiaru na co urocza pani mi...
~Zyga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

podziękowania dla P.Karola wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla sympatycznego P. Karola dzięki któremu odzyskałam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 stycznia 2013

Sprzedawca biletów na koncerty- totalna porażka!!! wątek zamknięty W dniu 25.11.2012 godz. 19.00 w EMPIKU PODWALE GRODZKIE chciałam zakupić...
~ewunia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

liza - opinia wątek zamknięty "nie ma takiego numeru"!!! :(
~liza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 września 2012

Dramatyczna obsługa wątek zamknięty Obsługa w tym empiku już od dłuższego czasu schodzi na psy. Niechętnie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

m. - opinia wątek zamknięty Fakt, wielkie święto jak ktoś odbierze telefon. Dzwoniłam dwie godziny z...
~m.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 czerwca 2011

Przez 30 minut nikt nie odbiera telefonu. wątek zamknięty Do tego jeszcze jeden z numerów "jest nieosiągalny"-tak informuje automat....
~Jan Suchecki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

Elwira - opinia wątek zamknięty Duży wybór, chociaż nie wszystko posiadają. Często zamawiam przez internet. W...
~Elwira
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 października 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

18

wątków

do góry