Widok

Endo, Strava

Od tygodnia Endo jak i Strava nie liczy mi przejechanym km. Nie wykrywa w ogóle sygnału gps. Mapy z google, etc. widzę więc gps w telefonie raczej działa. Zaczyna mnie to irytować, swoich rekordów bić nie mogę ;)
Ktoś podpowie co się dzieje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ustawienia-lokalizacja, może jest tylko na wifi ustawione, to google w mieście pokaże lokalizację bez gps. Ściągnij sobie ze sklepu play androits gps test, lub gps status - zobaczysz, czy łapie satelity i czy gps jest włączony. Bo jednoczesna niemoc endo i stravy sugeruje po prostu złe ustawienia lokalizacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję! Masz rację. Nie łapie sygnału w ogóle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze jedno.
Dlaczego zmiana telefonu nie pomogła? Endo jak i Strava nie łapią gpsu.
Zacznę rwać włosy z głowy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po zmianie telefonu wszelkie ustawienia gps powinnaś mieć prawidłowe. Co pokazuje "AndroiTS gps test"? C
Zy w ustawieniach programistycznych nie masz mockowania (pozorowania) pozycji? Nie miałaś nigdy osobnego gps na bluetooth? Nie mieszkasz w bardzo wysokim budynku, w lesie, w ziemiance lub tunelu? To ostatnie to (prawie) żart :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

gdzie dobry serwis rowerowy? (9 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry