Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pacjentka - opinia wątek zamknięty Gdy musze skorzystać z oferty prywatnej przychodni zawsze w pierwszej...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2020

Halina - opinia wątek zamknięty Wspaniali specjaliści z każdej dziedziny. Ja polecam endykrynologa....
~Halina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 lipca 2020

Pilna wizyta u ortopedy wątek zamknięty Potrzebowałem pilnej wizyty u ortopedy. Telefonicznie sprawnie udało się...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 listopada 2017

Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED Kowale ul. Staropolska wątek zamknięty Stan mojego zdrowia zmusił mnie do szybkiej wizyty u internisty. Wybrałam...
~Krystyna Olszewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

opinia 26latki wątek zamknięty Polecam przychodnię Endomed. Korzystam z usług od połowy 2016 roku. Panie z...
~Oliwia G.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Poniżej krytyki wątek zamknięty Wizyta umówiona na 16:15 lekarz przychodzi z opóźnieniem i przyjmuje...
~Zniesmaczony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

NEVER wątek zamknięty zbyt wygórowane ceny: wizyta u gin 240 zł ( 140 wizyta+100 za usg) dla...
~g
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

polecam wątek zamknięty Poszlam do endomedu w głębokiej nadczynności tarczycy. Lekarka się mną bardzo...
~nin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 grudnia 2014

Endokrynolog wątek zamknięty Zdecydowanie POLECAM. Dostanie się do endokrynologa w trójmieście jest...
~mmmmmmm
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 września 2012

Obsługa pacjenta w Przychodni Endomed na Kowalach wątek zamknięty Panie pielęgniarki bardzo miłe i kompetentne- od razu widać, że lubią swoją...
~kobieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

POLECAM wątek zamknięty Bardzo zadowolona jestem z wizyt w przychodni.Pielęgniarki są profesjonalne,...
~pacjentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Ginekolog- Lek. Zinkiewicz wątek zamknięty Lek. Zinkiewicz Andrzej. Byłam u Pana doktora po raz pierwszy . Uważam ,że...
~Agnieszka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 maja 2010

Pielegniarki i ceny wątek zamknięty Po raz kolejny zdarzylo mi się skorzystać z uslug laboratorium na Subisława....
~Maria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

"fachowość" wątek zamknięty przychodnia podobno zatrudnia jak piszą 54 specjalistów każdy w swojej...
~OLA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

USG wątek zamknięty Ostatnio byłam na badaniu USG tarczycy u Dr Batko- POLECAM. Dr był bardzo...
~MB
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 czerwca 2012

dr. Moll 5 minut za 200 zł nie polecam wątek zamknięty nie polecam tego lekarza, gdyż poinformował mnie że z ciążą wszystko ok,...
~zła na brak kompetencji
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2012

Nie polecam wątek zamknięty Lekarze to emerytowana elita dawnej Akademii Medycznej, wszyscy uważają się...
~Monika Czjkowska
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Dobrzy specjaliści chodź obsługa nie zawsze. wątek zamknięty Jestem stałą pacjentką i polecam tą przychodnię o ile są miłe panie w...
~Joanna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 marca 2011

DR DOROTA BIRHOLS wątek zamknięty Wspaniala pani doktor bardzo polecam jej podejscie do problemow zdrowotnych...
~ewa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 września 2010

dobrzy specjalisci, przemila i sprawna obsługa wątek zamknięty Polecam tę małą przychodnie, zwłaszcza oddzial na Subisława. Maja dobrych...
~ju
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

39

wątków

do góry