Widok

Energa oświadczenie woli - osiedle rodzinne

w sobotę na osiedlu rodzinnym (nie wiem czy w innych miejscach też) chodzili Panowie aby podpisać oświadczenie woli o udostępnieniu nieruchomości pod projektowanymi urządzeniami, czy ktoś podpisał i czy nie ma to negatywnych skutków dla nas? pytam bo nie jestem zorientowana w temacie, pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodzili i zapewniali, ze sasiad obok podpisal. To samo powiedzieli sasiadowi na moj temat. W obu przypadkach byla to nieprawda. W ten sposob probowali uzyskac zgody na wpiecie nowego osiedla pod nasze przylacze.
Ja sie nie zgodzilem z 3 powodow:
1) moga pojawic sie problemy ze spadkiem napiecia;
2) chca rozkopywac nasze drogi;
3) klamali na temat podpisow

Nie wiem kto pozwolil na budowanie obok tego osiedla, bez odpowiednich zezwolen na przylacza. Nie wspominajac juz o pozostalych kwestiach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to jest w baniadkwie najpierw budować potem projektować a deweloperzy się śmieją z naiwniaków
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nie o nowe osiedle chodzi, a o budynek naprzeciwko centrum feniks...zalaczyli mapę przecież...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O nowe osiedle rowniez. Byly 2 pisma.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję za pomoc, nie wyrażę zgody, pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie podpisujcie tego. Rozkapia nam cale drogi! Siodme Pieklo jak zwykle kreci.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bezwzględnie popieram
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje sprawdzić te liste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry