Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mac - ocena Można zrobić dobry trening :)
~Mac
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 4 lutego 2024

P - ocena Suuper xxxxxccccc
~P
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 18 września 2023

Alicja - opinia Siłownia bardzo dobrze wyposażona, ciekawa oferta zajęć. Super, że są też...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 sierpnia 2022

klientka - opinia wątek zamknięty bardzo słaba oferta zajęć dla pań, zapisy na zajęcia, które są potem...
~klientka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

dominika - opinia wątek zamknięty Ze względu na oczekiwanie na karnet multisport od nowego miesiąca, doradzono...
~dominika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

Porażka wątek zamknięty napiszę krótko obsługa nawet nie zasługuje na 1 punkt, komunikatywność osób...
~bartek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2019

niezadowolony klient wątek zamknięty Państwa siłownie oceniam bardzo negatywnie jedynie poprzez brak...
~mstankowska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 września 2019

Opinia wątek zamknięty Pierwsze darmowe wejscie- super!!! Niestety przy bliższym poznaniu klubu...
~Rozczarowana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 stycznia 2018

Wielki plus za Kids Zone wątek zamknięty Bardzo polecam, ogromny plus za pokoj dla dzieci. Od dawna poszukiwalam...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2017

Trenerzy wątek zamknięty Siłownia ok, ale chce wypowiedziec sie na temat trenerów a dokładniej na...
~Krzychu
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Duże podziękowania dla Pana Mariusza. wątek zamknięty Jako jedyny z instruktorów mających dyżur na sali w siłowni podchodzi do...
~Paulina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2017

Jak ktoś napisał recepcja psuje tą siłownie. wątek zamknięty Zgadzam się w 100% z opinia niżej na temat Pani w recepcji. Ta dziewczyna (...
~Paweł
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Nie wiem skąd wszystkie złe opinie, z którymi absolutnie się nie mogę...
~Calineczka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

co się dzieje z energy??? wątek zamknięty Jestem bardzo zaniepokojony atmosferą, która kreuje się w klubie od kilku...
~andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

OBSŁOGA DO BANI wątek zamknięty Obsułga to jakieś nieporoumienie. Zastanawia mnie kto zatrudnia dziewczyny do...
~asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 września 2015

Recepcja najsłabszym punktem klubu wątek zamknięty Jeżeli chodzi o sprzęt i jakość nie ma dużych zastrzeżeń - w strefie kardio...
~Piotr
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2015

Spinning wątek zamknięty Siłownia bez zarzutu. Wystarczająca ilość sprzętu, przestronność, wszystko...
~Ola
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Co się dzieje w tym klubie? wątek zamknięty Do Energy chodzę od prawie trzech lat, zawsze było super. Ostatnie zmiany nie...
~bodybuilder
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

Marta najlepsza!!! :D wątek zamknięty Byłem kilkakrotnie w klubie, na wielu zajęciach, spędziłem kilkadziesiat...
~gdynianin
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 czerwca 2015

Sprostowanie do powyższej opinii wątek zamknięty Czytam w wolnym czasie powyższe opinie i jedna przykuła moja szczególna...
~Natalia
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry