Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - opinia Przepyszne jedzenie, mega porcję.
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2022

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz - opinia Przepyszne polecam każdemu pizza rzemieślnicza obiady duże porcje nic dodać...
~Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 sierpnia 2022

Kamil - opinia wątek zamknięty Najlepsze jedzenie w Gdańsku - Od wielu lat cokolwiek nie zamówię zawsze...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 października 2020

Klient - opinia wątek zamknięty Polecam bardzo dobre jedzenie i bardzo duże porcje kotlety mega duże jak...
~Klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 września 2020

lubię pizzę - opinia wątek zamknięty Pyszne jedzenie i duże porcje, dowóz na czas.
~lubię pizzę
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 marca 2020

Bogna - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, pyszne pizze i dania obiadowe - naprawdę duże porcje:)
~Bogna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 marca 2020

Enigma powinna być w Top 3 wątek zamknięty Najlepsza pizza w Gdańsku Przemiła obsługa, pyszne jedzonko z dowozem do...
~Kuba
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 lipca 2019

Super Jedzonko ;) wątek zamknięty Super Jedzonko w przystępnej cenie,szybka dostawa i bardzo uprzejmi panowie...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

Jedna z najlepszych pizzerii w Gdańsku wątek zamknięty Nieważne czy zamawiamy pizze czy danie obiadowe - zawsze pełno składników...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

Niesamowite jedzenie :) wątek zamknięty Penne z kurczakiem: - Coś niesamowitego cała wielka porcja z kurczakiem...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 września 2014

Najlepsza pizza ( STOGI ,PRZERÓBKA, DOLNE MIASTO) wątek zamknięty Zawsze terminowo zawsze świeże zawsze uczciwe porcje. Nie wyobrażam sobie...
~rafik
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2014

Bardzo dobre jedzonko wątek zamknięty Zaprosiłem dziewczynę na pizzę do tej pizzeri i powiem szczerze nie zawiodłem...
~Klient staly
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Dla cierpliwych i odwaznych wątek zamknięty zamawiałam pizze na stogi i z przeróbki jechała ponad 1,5 godz,masakra!!!,...
~Była Klientka
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2013

Bardzo przykre wątek zamknięty Zamówiłam w tej pizzerii sałatke przez telefon i to byl moj blad. Salatki...
~Flo
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Zamawiam u nich raz , dwa razy w miesiącu . Dostawa dość szybka , pizza...
~mika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2013

Słabo kiedyś lepiej wątek zamknięty Zamówione dorumy pełne zieleniny...Człowiek nie królik...Zamówiłem sos...
~xzxzxzxzxzx
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 maja 2013

zadowolona wątek zamknięty Bardzo smaczne jedzonko korzystam naprawdę często i nigdy się nie zawiodłam,...
~mamusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2013

pycha wątek zamknięty Zamawiam pizze u nich prawie codziennie,pizza przyjezdza goraca i co dziwne...
~Staly klient.....
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

do ponizszej wypowiedzi wątek zamknięty Witam jestem stałym klientem i kilkakrotnie w tygodniu korzystam z usług tego...
~staly klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

Natalia - opinia wątek zamknięty Jedzonko maja naprawde bardzo smaczne,korzystam juz od 3 lat,szkoda tylko ze...
~Natalia
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

45

wątków

do góry