Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam! wątek zamknięty Bardzo często kupowałem w tym sklepie różne produkty i już kilkakrotnie...
~tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam. Obsługa chamska, gburowata. Pan z serwisu...
~Natalia W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 czerwca 2017

Nie polecam wątek zamknięty Komputer za 7000 tys zł dotarł z niepoprawnie zainstalowanym systemem -...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Koszmarny serwis wątek zamknięty Zadzwoniłem do nich z pytaniem, czy mogę przywieźć komputer stacjonarny na...
~Wojtas
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Serwis tego sklepu jest żałosny wątek zamknięty Nie polecam tego sklepu. Obsługa reklamacyjna jest na skandalicznym poziomie....
~qqq
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2014

NIE POLECAM zakupow w tym sklepie nikomu wątek zamknięty MASAKRA. Tak jednym słowem można podsumować ten sklep. Pod koniec września...
~ja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

Serwis - ESC Gdańsk, wcale nie tak źle jak wynika z kilku opinii wątek zamknięty Opinia dotyczy serwisu sklepu ESC - oddałem na początku lipca kupioną na...
~Wodztec
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2015

Bardzo zadowolona, polecam ! wątek zamknięty Miło zaskoczyła mnie obsługa w serwisie. Oddałam komputer do reklamacji na...
~Melka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

Obsługa sklepu = DNO wątek zamknięty Wybrałem ten sklep z uwagi na cenę i bliskość w mieście - wszystko dobrze, do...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Karta graficzna wątek zamknięty Zakupiłem kartę graficzną w sklepie Esc,przed zakupem zapytałem czy karta...
~Konrad
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

obsługa popełnia błędy - klient za nie płaci wątek zamknięty Kupowaliśmy podzespoły, chcąc zmodernizować stary komputer - całość zestawu...
~Joanna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2013

Rewelacja wątek zamknięty Zamówienia przyjęte i zrealizowane w ciągu niespełna 24 godzin, miła...
~Biskup
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2013

Skrajnie nieodpowiedzialna obsługaa wątek zamknięty Niestety miałem nieprzyjemność kupować w owym sklepie. Zamówiłem przez...
~Jan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 października 2014

B. - opinia wątek zamknięty Kilka miesięcy temu oddałam laptop do naprawy. Pan stwierdził, że danych...
~B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Obsługa najsłabszym ogniwem wątek zamknięty Wczoraj miałem wątpliwą przyjemność dokonać zakupu w sklepie Esc.pl....
~Michał, lat 29
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

Jan - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa , szybka realizacja zamówienia (3,5 dnia z dostawą , a...
~Jan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Bardzo ich lubię wątek zamknięty Nie wiem, czy pracuje tam jeszcze bardzo fajny pan z dawnego ZNAKu, ale...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Najlepszy punkt w Trójmieście wątek zamknięty Kupuje w esc.pl od lat podzespoły, całe zestawy komputerowe, urządzenia...
~outox
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 listopada 2012

Bardzo dobry sklep wątek zamknięty Jak dla mnie obsluga profesjonalna. Skladalem kompa dokladnie z 3 lata temu...
~Szymon
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2012

Galerię Bałtycką postawili w dobrym punkcie. Tuż koło Esc. wątek zamknięty Najtańszy, najlepszy, najprzyjaźniejszy sklep komputerowy w Trójmieście. Ceny...
~Dave
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
87

postów

70

wątków

do góry