EuroSchool Taxi

Taxi

Gdynia, Wiejska 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
:) wątek zamknięty Kiedyś bywało różnie... na szczęście ostatnio postanowiłem ponownie dać...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 czerwca 2017

Nie do końca tak dobrze z fotelikami wątek zamknięty Ostatnio zamawiałam z polecenia koleżanki, bo podobno firma ma foteliki dla...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

NIE POLECAM NIGDY NIKOMU wątek zamknięty NIE POLECAM NIKOMU. Nie szanują Klienta, no trudno. Jest konkurencja....
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Kierowcy z euroschool taxi gdynia nie znają miasta wątek zamknięty wczoraj około godz 23 zamowilem z państwa firmy taxi na ul. zielona 28...
~bogdan z
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 maja 2014

nie przyjechali - uciekł mi pociąg wątek zamknięty Żadnego wytłumaczenia o najzwyklejszym "przepraszam" nie wspominając....
~Witomino
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

... wątek zamknięty ... 1. Wracałem koło 23 do domu z Gdańska do Gdyni. Kierowca myślał, że...
~KK
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2015

Nie poleca wątek zamknięty zadzwoniłem, miła Pani podała mi przybliżony koszt kursu -...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 października 2015

pirat wątek zamknięty Jestesmy zbulwersowani jazda taksowki w dniu 11.08.2015 na ul. Plk. Dabka w...
~ektoim
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa, kompletnie nie odczułam, aby kierowca nie znał miasta....
~Madzik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 października 2014

Polecam !! wątek zamknięty możliwość przejazdu z psiakiem w większości samochodów, szybki dojazd do...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 września 2014

Rewelacja wątek zamknięty Polecam rewelacyjne taxi jakimi są Euro School zółte rozpoznawalne taxi...
~Gdynianin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2014

Serdecznie polecam !!! wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim . W końcu rzetelna korporacja . Bardzo mili...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Bardzo mili kierowcy wątek zamknięty Dzis jechalam z jednym bardzo mila obsluga
~Nn
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Najlepsze taxi w Gdynii wątek zamknięty Tanio, szybko, samochody w dobrym stanie i świetna cena, wcześniej jeździłem...
~Mateusz S
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

Żółta Taxi wątek zamknięty Specjalnie zadzwoniłem do Euro School Taxi, żeby zobaczyć intrygujące zółte...
~Święty
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Polecam !! wątek zamknięty W zeszlym tygodniu korzystalam z uslug Euro-School-Taxi. Kompetentna obsluga....
~Beaa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

NY Taxi wątek zamknięty Cos pięknego. Jak do tej pory po Gdyni jeździły wysłużone juz Taxi tej firmy...
~Klient na 5
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Nie polecam - za wysyłanie sms-ów z ofertą bez mojej zgody i za auta w złym stanie. wątek zamknięty Sprawa miała miejsce z rok temu... wysłałem maila do firmy bez odpowiedzi......
~BM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Koniec jeżdżenia z tą firmą wątek zamknięty Parę lat korzystałem z usług - po ostatniej przejażdżce zrezygnowałem. Cena...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

... wątek zamknięty uwaga na ich ceny,porozsyłali smsy że dają 30 % zniżki,a zapomnieli dodać ze...
~aniut
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

26

wątków

do góry