Euro-Serwis

Warsztaty samochodowe

Gdynia, Małopolska 14

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Artur - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Trafiłem do tego warsztatu przez przypadek z polecenia...
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2021

Filip - opinia wątek zamknięty Peugeot 207-ka naprawiona wzorowo. Przedewszystkim bardzo szybko, na czym mi...
~Filip
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 maja 2020

Świetni fachowcy warsztatu. wątek zamknięty Polecam ten warsztat do napraw pogwarancyjnych. Ceny są dużo niższe niż w...
~kulikowski.waldemar@gmail.com
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lutego 2019

Naprawy w Euro-Serwisie Gdynia wątek zamknięty Od kilku lat - korzystam z usług tego zakładu i to z kilkoma już różnymi...
~Waldemar K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

Warsztat godny polecenia wątek zamknięty Polecam ten warsztat posiadaczom francuzów. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem.
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

NIE POLECAM wątek zamknięty nieuprzejmi ,opryskliwi ,brak kontaktu i wyceny.
~Ryszard
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Mistrzowie od aut francuskich wątek zamknięty Polecam ten warsztat wszystkim posiadaczom Citroenów. Bardzo dobry kontakt,...
~pq
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Pozytywnie wątek zamknięty Samochód (citroen C4 - 2007 r.) był tylko na diagnostyce. Panowie trafnie...
~C
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Jako jedyni bezbłędnie zdiagnozowali usterkę w 308 serwisy firmowe nie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Bardzo dobrze znają się na francuzach, nic nie stanowi w tym zakładzie problemu. wątek zamknięty Zablokowany elektrozamek wlewu paliwa, sytuacja awaryjna bo na ostatnich...
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 listopada 2014

Polecam wątek zamknięty Pełna fachowość i profesjonalne podejście do tematu. Jeden z niewielu...
~ks
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam. Czasem trzeba trochę poczekać na wolny termin, ale za to...
~Piotr
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

Fachowość i kompetencja, wątek zamknięty Serwis zdecydowanie godny polecenia. Mechanicy dobrze znają się na...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

godny polecenia wątek zamknięty Jeżdżę tam od kilku lat w zasadzie prawie od początku czyli od momętu zakupu...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2011

godny polecenia wątek zamknięty Byłem tam dwa razy ze swoją C5 i za każdym razem wyjeżdżałem w pełni...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2011

Bardzo , bardzo słaby . wątek zamknięty Przeczytałem opinie ,pojechałem i umówiłem się na serwis auta i co ........?...
~MARIAN
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2010

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam panów z euro serwisu. Przedewszystkim profesjonalizm i...
~Karol
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 grudnia 2010

szybko i sprawnie wątek zamknięty Panowie z całą pewnością znają się na francuzach. Jednego dnia umówiłem się...
~Orzesz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 października 2010

polecam wątek zamknięty fachowcy, znaja się na tych markach, w moim przypadku Renault, taniej od ASO...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2008

POLECAM wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona jakością obsługi i niską ceną. (Renault Megane)
~AM
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
34

postów

25

wątków

do góry