Widok

Eurowizja 2017

Tak jakoś nic lepszego w TV nie leciało i kątem oka, piąte przez dziesiąte - obejrzałem. Żeby nie trzymać w niepewności tych co nie widzieli uprzedzę fakty i powiem iż wygrał Salvador Sobral "Amar Pelos Dois" z Portugali przed Bułgarem potem długo długo nic i cała reszta w tym my, tak bardziej bliżej końca albo ogona - jak zwał tak zwał (ostatni nie "byliśmy" więc można powiedzieć że tak bliżej początku ogona - zacne miejsce jak ktoś lubi ;P - blisko czarnej..... nie będę kończył sami się domyślcie jak chcecie)
Czy to wina PISu czy też PO to już wam zostawię do rozważania i argumentacji. Sam zawiodłem się trochę, bo zawsze lubiłem sobie popatrzeć na oceny sędziów można się było z nich wiele dowiedzieć o sytuacji politycznej w Europie (kto kogo lubi, kto komu d..ę liże i kto ma z kim na pieńku), a teraz nie dość że decydujący głos oddali publiczności to, oprócz tego że nikt w europie nie lubi Niemców, niczego się wyczytać nie dało - tak jakby faktycznie głosowali na piosenki, które im się podobały :/ Do tego Rosji nie było i nie wiem zatem czy będzie druga nitka nord stream-u czy nie ;P

Jedyna korzyść to że bibliotekę piosenek uaktualnię o parę utworów, a propos młodzi pewno nie pamiętają, ale kiedyś dawno temu za czasów kiedy wykonawcy byli też artystami to w Polsce także mieliśmy sporo fajnych piosenek, które nie dość że miały jakiś przekaz to jeszcze człowiek nie męczył się przy ich słuchaniu. Warto by sobie przypomnieć i tą refleksją kończę, bo już późno ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja oglądam Eurowizję, bo lubię złośliwe komentarze Orzecha ;) Ale też dlatego, że w tym morzu nie zawsze pięknych nut znajdzie się jedna wyjątkowa. Dla mnie w tym roku Belgia z piosenką City Lights. Dodaję do playlisty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

@ Vi:
>Dla mnie w tym roku Belgia z piosenką City Lights.

Mi też ten utwór wpadł w ucho. Tylko dręczy mnie myśl, że coś mi przypomina i nie wiem co ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też miałam takie wrażenie. Może dlatego właśnie mi się spodobała, wszak lubimy te piosenki, które już słyszeliśmy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi się ten Portugalczyk nawet podobał. Wiem, że Markowi Niedźwiedzkiemu z Trójki też ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Hydepark

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2420 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

do góry