Widok

Exact System w Kokoszkach (Delphi)

Kokoszki Temat dostępny też na forum:
Co sądzicie o tej firmie ? Jakie dają umowy ? Jak wygląda stawka godzinowa ? Firma godna polecenia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam !!! Nikomu, nawet największemu wrogowi. Umowa zlecenie podpisywana co miesiąc. Stawka ruchoma... W jednym miesiącu np masz 9.30 na rękę w innym 9.20.. chociaż na umowie cały czas jest ta sama stawka brutto. Nikt nie potrafi powiedzieć ile masz za godzinę na rękę. Koordynatorzy tłumacza sie, ze mamy liczyć sobie sami, każdy pracownik ma indywidualną stawkę, a oni dysponują tylko stawkami brutto... śmiech na sali! Do tego premie dawane po cichu, do ręki, na korytarzu. Gdzie reszta pracowników nie wie, że w ogóle są jakieś premie. Koordynatorzy czy tam team leaderzy... jak zwał tak zwał są niekompetentni, złośliwi, straszą, dają tylko kary,nie przekazują sobie informacji. Robią problemy gdy ktoś chce przejść do innej agencji. Nazywają swoich pracowników kurami znoszacymi złote jaja... nigdy nie spotkałam/em sie z taką firmą...NIE POLECAM !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
NIE PoLECAM !!!!!!!! Zamiast umowy dostaje się dwie strony kar jakie przysługują zleceniobiorcy... Tylko jedna linijka o stawce godzinowej, ktora i tak nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

transport/logistyka czy technologia zywnosci (22 odpowiedzi)

Witam , mam pytanie, w trakcie którego kierunku byłoby łatwiej o pracę? Tzn, o posady, w których...

do góry