nowy wąteknowy wątek
FIRMA ASKAR

Cos wiecie o niej???

Re: FIRMA ASKAR

Złodzieje

Re: FIRMA ASKAR

Znowu zalegają z pieniędzmi,któryś miesiąc z kolei.

Re: FIRMA ASKAR

Widzę, że jest jakiś wątek na temat firmy Askar. NIE PRACUJCIE TAM!!! Askar zalega wypłatami. Nie którzy walczą o swoje pieniądze. Słyszałem, że firma pójdzie pod młotek zwijają swój interes. Wszyscy pouciekali z stamtąd. Wiadomość dla wszystkich jeśli zobaczycie ogłoszenie od firmy Askar nie podejmujcie u nich pracy jeśli chcecie nie zobaczyć kasy a lubicie pracować za free.

Re: FIRMA ASKAR

oto oni
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/ochrona-obiektow-handlowych-w-gdansku-ogl7212567.html

Re: FIRMA ASKAR

Widzę, że wstawili ogłoszenie żałośni są nie mają ludzi bo odeszli więc szukają nowych co będą pracować za free szkoda słów. Nigdy nie podejmujcie pracy w Askarze. Lepsza jest firma Konsalnet.

Re: FIRMA ASKAR

Widzę, że ktoś naskarżył adminowi iż usunął wątki ech żałośni.

Re: FIRMA ASKAR

No właśnie więc napisze jeszcze raz,że w ochronie nie może być podpisywana umowa o dzieło,lub zlecenie.Dlatego że na takich umowach zlecający(pracodawca)nie może narzucać godzin pracy,miejsca pracy i wykonywania jej pod jego kierownictwem(art 22par1 1,1 1,2 kodeksu pracy).W ochronie więc jeżeli ktoś chce zatrudnić pracownika,musi mu dać umowę o pracę a nie jakieś 2,40zł albo nawet7 czy 8 zł,musi być co najmniej najniższa krajowa i umowa o pracę.

Re: FIRMA ASKAR

Nigdy nie dojdzie aby w ochronie była umowa o pracę jedynie można mieć taką umowę jeśli masz licencje I lub II stopnia, renta lub emerytura albo mały stopień.

Re: FIRMA ASKAR

Wiem,ale wystarczy to zgłosić do sądu pracy i 3 lata wstecz zażądać naliczenia(bo tyle można zgodnie z prawem)nadgodzin,i wszystkiego jak byśmy mieli umowę o pracę,i firma przegrywa sprawę.Znam osobiście takie przypadki.

Re: FIRMA ASKAR

są firmy które dają umowę o pracę i wcale nie trzeba mieć licencji lub grupy. Po prostu trzeba najpierw jakiś czas pracowac na zleceniu i sie sprawdzać. Ja tak zrobiłem i pracuję już jakiś czas na umowie o pracę.
Oczywiście pracuję na sklepie jako pracownik ochrony w agencji ochrony.

Re: FIRMA ASKAR

A jaka firma ochroniarska daje umowę o pracę nie mając grupę ani licencji jestem ciekaw.

Re: FIRMA ASKAR

Konsalnet , Solid, Locus.

Re: FIRMA ASKAR

Powiem tak Solid nie daje umowę o pracę jak nie masz grupy Locus to beznadziejna firma ochroniarska nie płaci na czas i wykorzystuje maksimum pracownika a jak coś im nie podoba to dostajesz od nich kopa w d..pę Konsalnet tylko daje umowę na zlecenie wieć kolego masz złe informacje.

Re: FIRMA ASKAR

Pracuję w Locusie już kilka lat i nigdy nie czekałem dłużej na wypłatę jak do 10 - tego , umowę dostałem po pół roku pracy na rosmanie , więc nie ściemniaj że wiesz jak to jest w tej firmie !!!!
Co do reszty to nie wiem jak to jest-bo tam nie pracowałem .
A twoja wypowiedź świadczy o tym że chyba masz coś wspólnego z Askarem ?

Re: FIRMA ASKAR

Oczywiście pracowałem od pierwszego dnia pracy na umowie zleceniu - po pół roku dostałem umowę o pracę i nie mam grupy inwalidzkiej !

Re: FIRMA ASKAR

powinno jej nie byc!!!
oni nie mają zielonego pojecia o ochronie
i ta cała ich organizacja, obiecują wszystko ,a co do realizacji ... DNO

Re: FIRMA ASKAR

od lat ta firma ma problemy z płatnościami , ale naiwnych do pracy zawsze znajdą :)