Widok

Firmy sprzatajace w trojmiescie...

Prosze o podawanie uczciwych i nie uczciwych firm sprzatajacych...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam uczciwa firme zwana ''the cleaners'' wszystko zrobione jak trzeba, naprawde nie maialem zastrzezen.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 14
ja natomiast NIE POLECAM clean serwis- oszuści jednym slowem
image
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5
IMPEL-to dopiero wyzysk i oszustwo!
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 6
zgadzam sie impel to najpodlejsza firma upokarza pracownikow na rozne sposoby ze slownymi wyzwiskami wlacznie i potraobciac wyplate lub nie wyplacic wcale
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 6
ja slyszalalm od osób pracujacych w jantarze, ze szefowa była średnia , nie wszytsko kupowała, co sie konczylo i panie otrzymywaly wplyw na konto, bezimienny.
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy nikt nie pracowal lub nie pracuje w zadnych firmach sprzatajacych? Chodzi mi glownie o firmy AMSTI , CLEAN SERV. , CLEAN ECO , CLEAN SERVIS...Czy ktos moze zna te firmy?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy nikt nic nie wie o tych firmach?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
znam dobrze te firmy i odradzam zatrudniać się w nich .nie daj boże sprzątać poczty,gro kobiet nie dostało wypłaty, część oszukało .ąż dziw że nikt się nimi nie zajmie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To wszystko nalezy do Impel- Wroclaw, firma miliardera, nalezy je zbojkotowac, ale musza to zrobic ci co pozwalaja im wygrac przetargi. Potworzyli firmy zalezne a sam impel tylko bierze kase i powieksza przychod ograniczajac koszty bezposrednie i posrednie zwlaszcza stawki. Podobno taki wielki darczynca tylko nie ze swojej pracy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
powiem ci tak nie wiem czy pracujesz czy pracowalas tam Clean-Eco 2000 to firma bardzo fajna robisz tak jak chcesz byle miec zrobione ja osobiscie pracowale na nocnych zmianach ale nie narzeklem ie szefostwo fajne pani magda z galerii baltyckiej okej jest ale sebastian wyzyskuje z ludzi strasznie wyplacaja 10 kazdego miesiaca a na reke wyplacaja dnia 10 kazdego miesiaca badz 11 z rana w pracy do (CE 2000) nie mam zastrzezen ale w Ever Grupa nie odbieraja tel i wgl (szkoda slow)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
clean serw nie polecam szef wojtek to ma ludzi za murzynów oszukuje na wypłatach obcina jak ktos lubi mobing to polecam teraz zatrudnia kobiety bo pół gdańska u niego robiło albo sami odeszli albo on zwalnia wielkim hukiem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracowałam w MMserwis z Gdyni, i muszę powiedziec że nawet byłam zadowolona bo pieniążki zawsze były na czas no trochę mało no ale zawsze coś. Ale tak w ogóle to nie mogę złego słowa powiedzieć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
a ja mam inne pytanie,
-jak wyglada dokładnie taka praca w firmie sprzątajacej, tzn gdzie się sprzata i jak jest to kontrolowane?
- po drugie jak dostać się np. do sprzątania klatek schodowych na osiedlach, czy to sa jakieś przetargi czy składa się zwyczajnie oferty?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapytanie ofertowe rozsyłane bywa po firmach przez wspólnoty lub administratora.Ale to tylko jeden ze sposobów.
Kontrolą na klatkach są lokatorzy.Dzwonią z pretensjami lub nie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam tą firmę sprzątającą EKOSPRING, brak podstawowych środków czystości do sprzątania zimna woda i stary mop tym ta firma dysponuje , ciągła nagonka szybko szybciej itp... , przerwa 10 minut - zjeść i zasuwać , szef niekompetentny , umowy zlecenie fikcyjne . Odradzam wszystkim tą firmę szkoda nerwów i sił . Nie mają strony internetowej bo nie jest ich stać na jej utrzymanie .
Panie Pawle jeżeli Pan to kiedyś przeczyta to proszę czasami mieć więcej szacunku do ludzi , nie jesteśmy zwierzętami ... Przerwa powinna być 30 minutowa a nie 10 , ludzie uciekają od Pana bo nie potrafi Pan zapewnić im przyzwoitych warunków pracy, czasami wystarczy słowo proszę albo dziękuję , szczera rozmowa a nie unikanie nas jako pracowników .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/UWAGA-NA-FIRME-HOMBRE-t258962,1,33.html
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wszystkie te firmy maja niske stawki- tyle im placa (kiedys probowalam zalozyc wlasna).

wiekszosc pracownikow tych firm nie wie, czy pracuje w clea bud, clean eco czy ktoryms z clean serv lub serwisow.
wiem z doswiadczenia ze wszystkie sie predzej czy pozniej rozliczaja... duzo firm sprzatajacych sama zaklada tu watki i psioczy na konkurencje
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A znacie Cleanex Zc taka firme ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam. Placi w terminie, raz zdazylo sie ze wynagrodzenie przyszlo jeden dzien po terminie. Zakupuje dobre srodki i dobrze wyposarza zaplecze techniczne. Jest troszke wymagajacy ale ogolnie wspolpraca jest na dobrym poziomie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
urszula a skad znasz Cleanex
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo pracuje juz prawie rok w tej samej firmie. Dla tego moge cos powiedziec. Wiec mozesz smialo dzwonic do wlasciciela firmy badz kierownika. Ja osobiscie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też robiłam fajnie się pracowało ale jak się zjawiła pewna pani i zaczeła mieszać to już fajnie nie było szefa omotała go strasznie ale jeśli
ta pani już nie robi w tej firmie to polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja znalazłem firmę do siebie w panoramie firm, bo tam było ponad 150 ogłoszeń i mogłem porównać opinie o nich i dopiero wybrać, bez duzego ryzyka, ze będę niezadowolony. Nie dość że na pfce są opinie pod ogłoszeniami, to zawsze można jeszcze faworytów sprawdzic na forach miejscowych ;) i wtedy wybrać tych najlepszych wg nas.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masterclean - bardzo dobra firma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
KLAAR Karol Pawłowicz Gdynia . Zdecydowanie nie polecam !!!. Nie otrzymacie wynagrodzenia w ogóle lub 1/10
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
IMPEL - bardzo dobra firma sprzątająca w szpitalu zakaźnym w Gdańsku . Czysto zawszę sprzątane na czas.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 30
Impel najgorsza firma jaka może być nie polecam
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja polecam firmę LIRECO z Gdyni ;-)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 7
Witam ?pracowałam w Lireco i ,nie było naj gorzej ale płacz mała,ale szefostwo ok
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba kierowniczka lub brygadzista się odezwał ,najgorsza firma w całym kraju chyba nie wiesz co piszesz wpisz w wyszukiwarkę Impel praca nic nie warta oto link http://cia.media.pl/impel_praca_niczego_nie_warta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
firma amluks solidna wyplacalna polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja polecam firme ever grupa. sa solidni i nie zadzowdza, w stosunku do pracownikow tez maja jasne i sprawiedliwe zasady. dobrze sie tam pracuje, ich klienci tez same pozytywy im daja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
jeżeli masz grupę umiarkowaną,polecam Konsalnet,ewentualnie Glanc,nie polecam Jantar-wyzysk,Impel,Amlux...pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
firma kontrakt z gdańska mało płacą nie szanują pracowników na umowie 100 zł
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak Tak Pan Wojtek to wyzyskiwacz , 100 zł umowa zlecenie i trzeba zapier....ć jak wół .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracuje w firmie Eco-Serwis.umowa zlecenie na niska kwotę.na rękę wychodzi 8 zł/h.Kobiety na sprzątaniu klatek mają 1000 do ręki.ogólnie dobrze się pracujewypłata zawsze na czas.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A greenservice ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktoś coś wie o Green Art acer ?? Wiem, że mają siedzibę na Pogórzu Dolnym ? Ktoś coś wie ? Jakie zarobki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracowałam w Kontrakcie,nie mogę narzekać,umowe na100 złoty dostałaś bo zgodziłaś się , ja dostałam normalnie,,a zapindalać trzeba wszędzie wybacz za leżenie niema kasy!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja Polecam świeżą,bo działają na rynku Trójmiejskim od ponad roku lecz bardzo ambitną firmę rodzinną Art-Clean,świadczą usługi w kilku kancelariach prawniczych,biurach rachunkowych nam osobiście przez kilka godzin w sobotnie popołudnie wysprzątali na błysk mieszkanko 70m własny sprzęt własne środki czystości pełna satysfakcja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracuję w impelu i szczerze polecam, zatrudniłam się kilka lat temu. Mam płacone wszystko na czas, a ludzie są w porządku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Najgorsza firma jaka może być w biurach siedzą niekompetentni ludzie nic nie potrafią załatwić, prostego zaświadczenia wystawić ,brak słów na tą firmę .Palec pewnie prosto trzymasz komu trzeba dlatego jesteś zadowolona .Podejrzewam że napisała to sama brygadzistka żeby poprawić wizerunek najgorszej firmy sprzątającej w kraju
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Firma sprzątająca gdańsk jaworskiservice
http://www.jaworskiservice.pl
Zajmują się nie tylko sprzątaniem ale także konserwacją i outsourcingiem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

do góry