Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kosmetyczka wątek zamknięty NIESTETY zdecydowanie NIE polecam!! Teoretycznie Pani dosc mila itd.ale co do...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2015

Kosmetyczka - Wioletka wątek zamknięty Do pani Wioletki trafiłam dzięki mojej córcie, która uczęszcza tam już od...
~M.K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

dwa slowa: brak profesjonalizmu wątek zamknięty Korzystałam już w swoim życiu z kilku klubów fitness, z takich naprawdę...
~TopsyKaiser
8

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2011

na szczęście nie musiałam płacić wątek zamknięty Zajęcia godne polecenia - rower u Kasi i aerobik z hantlami. Można się...
~Marta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2012

PARKING i SZATNIA meska! wątek zamknięty Wiazd na parking B.SLABO-dziury,malo miejsca na samochody! W szatni MESKIEJ...
~jarek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2009

więcej tam nie pójdę...:( wątek zamknięty Ogólnie ćwiczę tylko na siłowni. W FIT ZONE byłam raz ...i na pewno więcej...
~goniaa
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 maja 2008

porażka wątek zamknięty Panie na recepcji lekko zakręcone, nos wrzepiony w gazetę, a instruktorzy...
~już teraz była klientka
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

(..) wątek zamknięty Kolejny raz skusiłam się i teraz wiem ze był to Ostatni raz-siłownia -sprzęt...
~aga
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

Zdezolowany sprzet wątek zamknięty Jest juz tak zle, ze brakuje sprawnych gryfow, hantli, o maszynach lepiej nie...
~Mario
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Zadowolona wątek zamknięty Solarium może nie należy do najnowocześniejszych ale za to dobrze opala, a to...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

Zaneta - opinia wątek zamknięty Pani Wioleta to miła, ciepła osoba, która jako z nielicznych kosmetyczek...
~Zaneta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Kosmetyczka -FIT ZONE wątek zamknięty Bardzo polecam panią Violettę.Potrafi dobrze doradzić i jest świetna w tym co...
~Bożena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 października 2013

nie jest źle wątek zamknięty Oferty zajęć mają dość bogate każdy coś znajdzie dla siebie. Polecam zajęcia...
~Fasolka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 września 2013

patrycja - opinia wątek zamknięty Muszę przyznać,że byłam sceptycznie nastawiona do tej siłowni. Z racji...
~patrycja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

Kosmetyczka w Fit Zone wątek zamknięty Do Pani Wioli - kosmetyczki w Fit Zone trafiłam przypadkiem. Po obejrzeniu...
~Emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2013

Polcecam wątek zamknięty Miałam problemy ze swoją cerą. Cera była szara, dużo krostek, zaskórników...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

kosmetyka wątek zamknięty Jakiś czas temu korzystałam z usług kosmetycznych Pani Wioletty bardzo...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

Fajny klub, fajna atmosfera. wątek zamknięty Polecam ten klub Fitness. Sam korzystam głównie z siłowni, która moim zdaniem...
~man122
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 listopada 2012

Fryzjer wątek zamknięty Z kuponem grupera - strzyżenie, modelowanie, sauna trwało niecałe 30 minut. Z...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

izyta u fryzjera z kuponem wątek zamknięty Zakupiłam za 25 zł kupon w citeam na obcięcie z modelowaniem, zabieg sauny i...
~Pati
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
126

postów

83

wątków

do góry